Çözüldü Far Cry 3 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

samrul99

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyun direkt kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor. Yani çalışmayı durdurdu gibi vs. direkt kapanıp masaüstüne dönüyor. Oyunda sadece Türkçe yama kurulu. Ondan kaynaklı olabilir mi acaba? Oyun eski anca şimdi oynama fırsatım oldu. O yüzden Türkçe yama da kurdum. 😄😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Oyun direk kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor. Yani çalışmayı durdurdu gibi vs. direkt kapanıp masaüstüne dönüyor. Oyunda sadece Türkçe yama kurulu. Ondan kaynaklı olabilir mi acaba? Oyun eski anca şimdi oynama fırsatım oldu. O yüzden Türkçe yamada kkurdum. 😄😄
sisteminiz nedir ona göre yardımcı olalım

Yamayı kaldırıp deneyin. Olmazsa rapor paylaşın.

Oyunu Yönetici Olarak Çalıştırın oyunu her açtığınızda otomatik görevi sonlanıyor olabilir bu bir dosyadan kaynaklanıyorda olabilir antivirüs varsa devre dışı bırakın.

Olay görüntüleyicisinden uygulamalar kısmına gelip kırmızı renkli olan sekmeye basıp ss atar mısın?
Bunlar çıkıyor
Oyunu Yönetici Olarak Çalıştırın oyunu her açtığınızda otomatik görevi sonlanıyor olabilir bu bir dosyadan kaynaklanıyorda olabilir antivirüs varsa devre dışı bırakın.
Tamam deneyeceğim bunu da

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    85 KB · Görüntüleme: 302
  • hata2.png
    hata2.png
    80,6 KB · Görüntüleme: 297
Çözüm
sisteminiz nedir ona göre yardımcı olalım
RAM:

G.Skill Ripjaws V 16 GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 RAM​

İşlemci:

AMD Ryzen 3 3100 3.9GHz​

Anakart:

Gigabyte B450M S2H​

Ekran kartı:

Sapphire Pulse AMD Radeon RX5500 XT 8 GB 128Bit GDDR6​

Bir de SSD var:

SanDisk Ultra 3D 1TB 2400MB-1950MB/s NVMe M.2 SSD​

Hmm. Msvcr100.dll hata vermiş gözüküyor. Process Monitor raporu atsaydınız daha net çözüm yöneltebilirdim ama bunu deneyin bir.
C:\Windows\System32\MSVCR100.dll silin.
Yükleyin:
Process Monitor yapıp geliyorum o zaman ona göre denerim yine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm. Msvcr100.dll hata vermiş gözüküyor. Process Monitor raporu atsaydınız daha net çözüm yöneltebilirdim ama bunu deneyin bir.
C:\Windows\System32\MSVCR100.dll silin.
Yükleyin:
Yaptım bunu eğer bi daha atma olursa oyundan yazarım buraya. Çok teşekkür ederim hepinize şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı