Far Cry 4 Resmen Duyuruldu!

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şu an hiç olmadığı kadar mutluyum, en çok beklediğim oyun resmen duyuruldu. :D Çıkış tarihi ise, Kasım 2014.

Son düzenleme:

Koray Yılmaz

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Gaziantep
Hepsiburada.com'dan aldığım Hdd ilk olarak seagate 4 tb barrucuda aldım. Taktığımda disk Yönetimdede Gözükmüyordu Boot Kısmındada Gözükmüyor du Gönderdim İade Edildi

Tekrar Hepsiburada.com dan Aldığım WD Green 4 TB ise Bugün Elime Geçmişti 15/05/2014 tarihinde bunu aldım sorun çıkmayacağını düşündüm ve iyi sabitledim. Şimdilik ise Boot kısmında çıkıyor. Bir sorun yok SSD ile 11 sn:neo: açılan bilgisayar 6 dk açıldı o_O
Bu İşten iyice kıllandım ve iyi bir araştırdım. Shok yediğini düşündüm. İşletim Sistemim SSD de yüklü ama 4TB WD green taktığımda sistem tabiri caiz ise p***sunu kaldıramıyor. Sorun sizce nedir?
Bilgisayarım;
INTEL İ7 3770
ASROCK Z77 PRO 3
128 GB SANDISK SSD
AMD R9 290X SAPPHIRE
Sorunu HDD'den kaynaklandığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Arkadaşlar terbiyesizlik yapmak istemem de bence biraz ayıp olmuş kapak. Adamın oyurduğu yere bakılırsa.

Yunus

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Far Cry 3 çok sevdiğim oyunlardan biriydi. Far Cry 4'ün çok daha iyi olacağına inanıyorum.

bugralp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ubisoft iyi yere dükkan açmış. Her Far Cry'da bir psikopat mı yapacak? 3'de Vaas vardı. Kim bilir şimdikinin adı ne olur.

Yukarı