Far Cry 4'ün yeni videosu yayınladı !

1080p izlemek isteyenler için

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten çok daha kaliteli bir Far Cry olmuş, özellikle kaplan ve diğer hayvanlar. Bence Far Cry gene bu seneyi yüksek bir satışla kapatıcak.

Far Cry 4'ü alıp almamak arasında gidip geliyorum. Bu uyuşturucu gibi maddeler sonucunda karakterimiz başka dünyaya geçiyo böyle ekran rengarenk vs oluyor ya o sahneler hep oyundan soğutuyo. Bu aralar çok kararsızlaştım oyun hakkında.

Assassin's Creed'e laf ettirmem, bu yıl taş gibi oyun yaptılar :D
AC ile Far Cry'in yeri ayrı tabii ki, bence ikisi de birlikte çıksın sürekli :D

Far Cry 4'ü alıp almamak arasında gidip geliyorum. Bu uyuşturucu gibi maddeler sonucunda karakterimiz başka dünyaya geçiyo böyle ekran rengarenk vs oluyor ya o sahneler hep oyundan soğutuyo. Bu aralar çok kararsızlaştım oyun hakkında.
Ben de alıp almamak konusunda kararsızım, ama eğer oyun alırsam "Pre-order" değil de biraz bekleyip key'ler ucuzlayınca alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı