Far Cry 5 Gold Edition içeriği nelerdir?

404NotFound

Hectopat
Far Cry 5 alacağım fakat standart ve Gold sürümü var. Gold sürümün farkı nedir? Alınmaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 5 alacağım fakat standart ve Gold sürümü var. Gold sürümün farkı nedir? Alınmaya değer mi?

Gold sürüm içeriğinde, oyun ile birlikte dijital Deluxe paketi ve sezon kartı bulunur.

Deneyimini üç muazzam macera ile genişlet. Korkunç zombilerle, acımasız vietkonglularla ve marslı mutant örümceklerle savaş.
Far Cry®3'ü de içerir. 2012'nin en iyi nişancı oyununu** yeniden keşfet!

Dijital Deluxe paketi içeriği:
- Büyük avcı paketi.
- Birinci pilot paketi.
- Patlayıcı paketi.
- Kaos paketi.
- Görünümleri ile ar-C saldırı tüfeği ve. 44 magnum tabanca.

Platform: PS4.

Gold sürüm içeriğinde, oyun ile birlikte dijital Deluxe paketi ve sezon kartı bulunur.

Deneyimini üç muazzam macera ile genişlet. Korkunç zombilerle, acımasız vietkonglularla ve marslı mutant örümceklerle savaş.
Far Cry® 3 classic Edition'ı da içerir. Oyun, sezon kartı sahipleri için normal yayın tarihinden 4 hafta erken erişim ile, 29 Mayıs tarihinde oynanabilir olacak.

Dijital Deluxe paketi içeriği:
- Büyük avcı paketi.
- Birinci pilot paketi.
- Patlayıcı paketi.
- Kaos paketi.
- Görünümleri ile ar-C saldırı tüfeği ve. 44 magnum tabanca (Xbox için)

Gold sürüm.
Gold sürüm, digital Deluxe paketi ve 3 yeni deneyim içeren sezon biletini içermektedir.
Gold sürüm.
Dünya dışı 3 macera ile deneyiminizi genişletin. Korkunç zombiler, acımasız vietkong askerleri ve marslı örümceklerle savaşın.
Digital Deluxe pakete şunlar dahildir:
The big Game hunter paketi.
The ace pilot paketi.
The explosive & chaos paketi.
Ar-C saldırı tüfeği ve eşsiz görünümlere sahip. 44 magnum tabanca (Epic Games)

Platform belirtmediğiniz için çok zorlandım ama yazdım (kopyala yapıştır). Ufak bir araştırma ile bence cevaba çok kolay ulaşırdınız.

Platformdan platforma içeriği değişir diye düşünmüştüm ve hiçbiri birbirinden en ufak farklılık taşımıyormuş :(

Yeni konular

Geri
Yukarı