Far Cry Primal Gamepad vs. Klavye

NiqhtMegatron

Hectopat
Gençler, Far Cry Primal'a başlamayı düşünüyorum. Metro RDR 2 hatta Doom'da bile Gamepad tercih ettim. Sizce Far Cry Primal ve Far Cry 5'i nasıl oynamalıyım? Kişisel olarak ne tercih ederdiniz?

Gençler, Far Cry Primal'a başlamayı düşünüyorum. Metro RDR 2 hatta Doom'da bile Gamepad tercih ettim. Sizce Far Cry Primal ve Far Cry 5'i nasıl oynamalıyım? Kişisel olarak ne tercih ederdiniz?
Primal'ı bilmem ama Far Cry 5'i Gamepad ile oynadım. Sana da Gamepad ile oynamanı öneririm. Uçak ve helikopter kontrolleri klavyede pek iyi değil.

Onları Gamepad'le oynadıysanız bunu da oynarsınız. Ha eğer hangisinin hissiyatı daha iyi olur diye soruyorsanız onu bilmem çünkü hayatımda elime sanırsam 3 kere Gamepad aldım.

Ben neredeyse Gamepad destekli bütün oyunları Gamepad ile oynamaya çalışıyorum. Fareden daha çok zevk veriyor artık iyice alıştım fare ile oynarken zorlanıyorum.

FPS oyunlarında oyun kolunu rahat kullanıyorsan. Far Cry Primal sıkıntı yaşamazsın. Zaten konsol odaklı yapılan oyunlar bunlar. Onun dışında eğer oyunu satın almadıysan, Far Cry serisinin en kötü oyunudur. AC 1 gibi sadece koşup görev yap. Derinlik diye bir şey yok oyunda.

Gamepad kullananları hiçbir zaman anlamadım anlamayacağım. Diyeceğim o ki eğer böyle bir zevkin varsa Far Cry Primal'ı da Gamepad'le oyna.
Son 1 yıldır gamepad ile oynuyorum bütün oyunları. Klavye/mouse ile bunca yıl işkence çekmişim.

Geri
Yukarı