Far Cry® 5 53.80 TL!

• Konuyu başlatan Valve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 3B
@Teğmen34 emin misiniz? Benim demek istediğim normalde bir oyunun indirimli fiyatı 30 TL ise Ubisoft o oyunun fiyatını yükseltiyor. İndirim adı altında 40 TL'ye satıyor.
Ben hiç böyle bir şeye rastlamadım. İndirim oranı bazen daha az oluyordur ondan kaynaklı böyle düşünüyorsunuz bence. Far Cry 3 13 TL'ye de alınabiliyor fakat 20 TL şuan. Bu fiyatın artırıldığı manasına değil indirimin daha düşük tutulduğu manasına gelir.

Cidden şu da bir gerçek, Ubisoft oyunlarını en ucuz satan firmalardan biri Türkiye'de.

@partylikeits1941
1646747130048.png

Mesela bu oyunun fiyatı önceden 89 TL değildi. İndirimli hali de 11 TL falan oluyordu. Ben 11 TL'ye almıştım. Ubisoft çoğu oyununu ciddi oranda zamladı. Ek olarak oyunda Türkçe dil desteği de yok diye hatırlıyorum.

@partylikeits1941
Eki Görüntüle 1325901

Mesela bu oyunun fiyatı önceden 89 TL değildi. İndirimli hali de 11 TL falan oluyordu. Ben 11 TL'ye almıştım. Ubisoft çoğu oyununu ciddi oranda zamladı. Ek olarak oyunda Türkçe dil desteği de yok diye hatırlıyorum.
Yoo, gayet de 89 TL'ydi. Hatta fiyatı 102,99 TL'den 89 TL'ye düştü. 2019'dan beri de böyle. Dediğim gibi siz 11'e aldınız diye her seferinde indirimli fiyatı 11 olacak diye bir şey yok. Siz %85-90 indirimle 11 TL'ye almışsınızdır, başka bir indirim olur %90 değil de %70-80 indirim yapılır, sizin aldığınız fiyattan daha pahalı olabilir; normal bir şey bu. Türkçe dil desteği olup olmamasının konumuzla bir alakası yok, olsa daha iyi tabii ki fakat sonuç olarak sizin dediğiniz gibi bir durum yok.
Far Cry 3.png

@partylikeits1941 o incelediğiniz siteyi atar mısınız? Her zaman benim aldığım fiyatta olacak gibi bir şey demedim zaten. Ben zamanında bakarken bu oyunun fiyatını 89 TL'den daha düşük olarak gördüğümü hatırlıyorum indirimsiz fiyatını.

@partylikeits1941 o incelediğiniz siteyi atar mısınız? Her zaman benim aldığım fiyatta olacak gibi bir şey demedim zaten. Ben zamanında bakarken bu oyunun fiyatını 89 TL'den daha düşük olarak gördüğümü hatırlıyorum indirimsiz fiyatını.
E hocam demediyseniz neden her indirimde 11 TL olmasını bekliyorsunuz, olmayınca da Ubisoft fiyatları artırmış diyorsunuz? Dediğiniz ona çıkıyor. Baktığım siteyi de şöyle vereyim:

Yeni konular

Geri
Yukarı