Oyun Gamebilet'de Far Cry 6 80 TL!

@WTC işte bunu da anlatmaya çalışıyorum, gelişme göstermemesinin yanı sıra oyun gittikçe kötüleşmiş ve millet bu oyuna alkış tutuyor. Gerçekten komik geliyor :D
Eski oyunları oynamayanlardır büyük ihtimal. Yoksa aklı başında olan biri övmez :D Aynı oyunları yeni oyun diye millete kökledikleri için Ubisoft en sevmediğim firmadır. Zaten yakında batacaklar. Avatar oyunu da sadece post almaktan ibaret olan, Primal oyununa benzer bir yapıya sahip olacaktır. Çünkü Ubisoft copy paste yapmadan duramıyor. O da balon çıkacak :)

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Tanıdığım, bildiğim kim varsa, hangi forumda okusam Far Cry'ın 5 ve 6. oyunlarını sevmiyorlar. 4. oyunu da "eh işte, 3. oyunun kopyası ama çoğu özellikleri kaldırmışlar." diyorlar. Ben de sevemedim, 35 saatin ardından 5. oyun için sayfa sayfa sitem incelemem var hatta. 25 saat de 6. oyuna dayanabildim, sonra bıraktım.

Ama ne kadar tekrar eden kötü bir oyun da olsa yok satıyor. Bir o kadar da bu serinin hayranları var. Bu yüzden almayın demek yerine oyunun kötü yönlerini söyleyip kararı oyuncuya bırakmak en iyisidir.

Seri sattığı için seride bir değişikliğe gidilmiyor. Seri satmasa Ubisoft değişikliğe gitmek zorunda kalacak fakat sattığı için değişikliğe gidilmiyor ve biraz araştırdım. Ubisoft'ta batmak üzereymiş, oyunlarında ciddi bir değişiklik yapmazsa da muhtemelen batacak. Sağlam bir oyun oynamayı ben de isterim, sitemim de bu yönde. Bildiğimiz tipik Ubisoft işte, uzun uzun yazmaya gerek yok.

Adamların ayakta kalmasını sağlayan 2 seri var zaten. Biri AC diğer Far Cry. Watch Dogs battı, Tom Clancy oyunları batıyor(Division, Breakpoint, Extraction vs.). Burada hemen sırf 50TL'ye satıldı diye Breakpoint'e alınır diyen arkadaşlar gelecek. Paramızın değersiz olduğunu, sırf ucuz diye her oyunun alınması şartının olmadığını ve diğer ülke pazarlarına kıyasla Türkiye pazarındaki oyun alıcısının az sayıda olduğunu hatırlatayım. Ha Türkiye'de millet GTA SA ve AC2'den başka oyun oynamadığı için firmayı hâla seven var. Neyse asıl konuya gelirsek oyun çok kötü fakat satıyor mu, satıyor. Ubisoft değişiklik yapar mı, hayır yapmaz. Adamlar söverek gittikleri Steam'e sırf para için dönüp bir beat em up oyununa bilgisayarda oyun kolu desteği eklemeye üşenen dandik bir firma. Ona rağmen 80TL çok ucuzmuş alınır ya diyen insanlar var. Sırf bir şeyi genele göre daha ucuz diye alacaksanız ekmek arası ekmek yapıp yiyebilirsiniz. Sonuçta salam gibi şeyler bile pahalı artık.

Kendilerini satmak isteyip bir alıcı bulamadı bu adamlar ya. Daha ötesi var mı bunun?

Seri sattığı için seride bir değişikliğe gidilmiyor. Seri satmasa Ubisoft değişikliğe gitmek zorunda kalacak fakat sattığı için değişikliğe gidilmiyor ve biraz araştırdım. Ubisoft'ta batmak üzereymiş, oyunlarında ciddi bir değişiklik yapmazsa da muhtemelen batacak. Sağlam bir oyun oynamayı ben de isterim, sitemim de bu yönde. Bildiğimiz tipik Ubisoft işte, uzun uzun yazmaya gerek yok.
Daha çok beklersiniz diye düşünüyorum hocam. AC Mirage çıkacak ve sırf AC2 gibi yaptılar diye çok satacak. 5 saatte bitmesi beklenen bir yan oyun olmasına rağmen 50 dolarlık(530TL) fiyatı da çaktılar zaten. Bizim ülkede bile oyun hakkında hiçbir şey gösterilmemesine rağmen almayı düşünenler var.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Tanıdığım, bildiğim kim varsa, hangi forumda okusam Far Cry'ın 5 ve 6. oyunlarını sevmiyorlar. 4. oyunu da "eh işte, 3. oyunun kopyası ama çoğu özellikleri kaldırmışlar." diyorlar. Ben de sevemedim, 35 saatin ardından 5. oyun için sayfa sayfa sitem incelemem var hatta. 25 saat de 6. oyuna dayanabildim, sonra bıraktım.
4.oyun yine 3.oyuna bir şeyler katıyordu. Primal'da her şeyi aldılar. Sopayla 30 saat oyun sundular üstüne 60 dolarlık fiyatı da koyup 4.oyunun haritasını kopyaladılar(Bu gerçek bu arada. Primal gerçekten 4.oyunla aynı harita.) ve yeni oyun diye sundular. 5.oyunda ise 4.oyundaki özellikleri karaktere sonradan açılacak olan yetenek olarak verdiler. 4.oyunda başta elde ettiğin kanca atma gibi yetenekler 5.oyunda yetenekti. 6.oyunda artık millet nasıl sitem ettiyse 5 level adamı gizlice öldürmek için 6 yetenek açman gerek gibi özellikleri en baştan veriyor. Fakat bu seferde oynanışın 2013'den kalması ve oyunun görevlerinin boş olması sebebiyle yine kurtarmıyor. Muhtemelen millet her oyun aynı yeteneği baştan mı açacağız demiş. Bunlarda herhalde tek problem bu deyip tüm özellikleri baştan verip tekrar aynı formülden gitmişler.

Arkadaslar oyunu 20 şubata kadar ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı