Far Cry® 5 53.80 TL!

• Konuyu başlatan Valve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 3B
Ağır bir Far Cry hayranı olmayanlar için kesinlikle değmez bu fiyat, en azından gidin Epic Games'te kupon verilince alın. 130 liralık kupon verilirse tekrar güzel fiyatlara alınabilir.

Ama yiğidi öldür hakkını yeme, eğlenceli bir atmosferi ve oynanışı var. Keza hikayesi de ilgi çekici gelebilir aksiyon severlere. Sadece o kadar tekrar ediyor ki bir yerden sonra sıkılıp atıyorsunuz kenara. Tekdüze bir yapısı var.

@partylikeits1941 o zamanın 69 TL'si ile şimdinin 69 TL'sini zaten kıyaslamıyorum. Ancak oyun fiyatları ortadayken zamanında çoğu oyunu zamlayıp oyuna Türkçe dil desteği eklememeleri mesele. Mesela Witcher 3'de ilk çıktığında Türkçe dil desteği yoktu, Türk kullanıcılarının taleplerini dikkate alıp oyuna Türkçe dil desteği eklediler.

Ağır bir Far Cry hayranı olmayanlar için kesinlikle değmez bu fiyat, en azından gidin Epic Games'te kupon verilince alın. 130 liralık kupon verilirse tekrar güzel fiyatlara alınabilir.
Katılıyorum. Far Cry serisini severim ama bu oyun cidden hiç sarmıyor. Steam'den alıp 1 saat sonra iade etmiştim.

@partylikeits1941 o zamanın 69 TL'si ile şimdinin 69 TL'sini zaten kıyaslamıyorum. Ancak oyun fiyatları ortadayken zamanında çoğu oyunu zamlayıp oyuna Türkçe dil desteği eklememeleri mesele. Mesela Witcher 3'de ilk çıktığında Türkçe dil desteği yoktu, Türk kullanıcılarının taleplerini dikkate alıp oyuna Türkçe dil desteği eklediler.
Yapımcıların hiçbiri Türkiye'deki pazarı dikkate almıyor alıştık artık zaten. Adam yurtdışında 60-70 dolara sattığı oyunu sana 30-40'tan satıyor, alırsan ne ala almazsan da çok takmıyor. Herkes CD Projekt RED değil ki. Disco Elysium dil desteği anketinde Türkçe birinci çıktı, onun üstüne kaç tane dil getirdiler, Türkçe'ye daha yeni yeni başlandı. Bana kalsa 10 senelik bir oyunun satış fiyatı 31.00 TL olmalı, indirimde de 7.75 TL'ye düşmeli. Yine de indirimde 11 TL'ye alınabiliyorsa gayet iyi bence, 1 dolar bile değil.

Varmak istediğim yer şu, bu tarz yapımcılar zaten bir elin parmağını geçmez. Ubi yapsa iyi olur, ama yapmıyorsa da ne yapalım yani. Ben Ubi oyunlarını da öyle aman aman sevmem ama en azından ucuza satıyorlar. Hem pahalı satıp hem dil desteği getirmeyen şirketler varken sıkıntı değil. Benim açımdan dil desteği olsa da olmasa da farketmez fakat çoğu insan için önemli, anlıyorum o açıdan.

@partylikeits1941 benim için mesela Türkçe dil desteğinin olmaması sorun değil. Ancak Türk kullanıcısı da azımsanamayacak seviyede. Türkçe dil desteğinin olmaması Türk kullanıcıları umursamadığını gösterir, benim tek takıldığım nokta oydu. Zamanında 11 TL gibi bir fiyata almıştım. Şimdi 26 TL civarına satılıyor.

@partylikeits1941 benim için mesela Türkçe dil desteğinin olmaması sorun değil. Ancak Türk kullanıcısı da azımsanamayacak seviyede. Türkçe dil desteğinin olmaması Türk kullanıcıları umursamadığını gösterir, benim tek takıldığım nokta oydu. Zamanında 11 TL gibi bir fiyata almıştım. Şimdi 26 TL civarına satılıyor.

Zaten Türkçe dil desteğini oyunlara getirmek aşırı zormuş gibi davranıyorlar. Diğer dillere özel seslendirme bile yapılıyor. Türkçe altyazı bana göre büyük ve orta ölçekli şirketler için çok maliyetli olan veya meşakatli olan bir iş değil.

Sanki her oyun ağır bir RPG oyunu ve on binlerce satırdan oluşuyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı