Epic Games FAR: Lone Sails 5 TL

Oyunu Epic'den aldım ama gamepad çalışmıyor. Ne yapmak gerek?
Oyun gamped destekliyor mu bilmiyorum ben klavyeden oynamıştım gamepad desteği var mı bilmiyorum.

limbo tarzı bir oyun sanırım.
Yani öyle de denebilir güzeldir oyunu spoiler vermeden nasıl anlatırım emin değilim.

Fiyat uygun ama, oyunun türü, konusu nedir onu sordum, mesela karakterimizin amacı nedir?
Oyun hakkında spoiler içerir.
Karakterimiz oyun kapağındaki araba ile karşısına çıkan engelleri geçerek ve bulmacaları çözerek ilerliyordu. Büyük bölümü böyle geçiyor oyunun ama sıkmıyor tam tersine sarıyor birkaç yıl önce severek bitirdiğim bir oyun yanlış hatırlamıyorsam oyunda bizden başka kimse yok ve karakterimiz diğer insanları bulmaya çalışıyordu en sonda varmamız gereken yere varınca bir işaret fişeği atıyor ama kimseden cevap gelmiyor. Oyun böyle aklımda kalmış ama ben sevdim sıkmadı bir deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Mükemmel bir seri keşke 3'üncü oyunu da olsa oynasam RDR2 oynarken sıkılıp bu seriyi bitirmiştim ilk oyunu Steam'den 25TL 2'inci oyunu 60TL ne almıştım bedava fiyatı.

Mükemmel bir seri keşke 3'üncü oyunu da olsa oynasam RDR2 oynarken sıkılıp bu seriyi bitirmiştim ilk oyunu Steam'den 25TL 2'inci oyunu 60TL ne almıştım bedava fiyatı.
Seri derken ben sadece bu oyunu biliyorum ikincisi mi var? Olması saçma olmaz mı bu oyunun bittiği yer gayet güzeldi oradan nasıl devam ettirdiler ki link atar mısınız ilk kez sizden duyuyorum seri olduğunu.

Galiba İnside tarzı bir oyuna benziyor. Atmosferi güzel duruyor bu fiyata şans verilir. Moonlighter'da var 5 TL'nin birazcık altında o da güzeldir tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı