FarCry 5 altyazı açılmıyor

GoexleEren

Hectopat
FarCry 5'i Epic Games'den yeni aldım. Altyazılar açılmıyor, oyuna girip denedim olmadı, dosyaları doğrulama yaptım gene bir şey olmadı. Nasıl açılacak bu?

1586735386027.png

Altyazı sorunu bende de var, Epic Games'den aldım oyunu. Orjinal olarak altyazı on yapamıyorum. Türkçe yamada da olmuyor tabii. Kendiliğinden düzeldi yazmışsınız ama. Napim bende beklim mi kendiliğinden düzelmesini😃

Bilemiyorum, bende düzeldi akıyor oyun. Diğer arkadaşlarda da düzeldiyse zamanlar geçiyor demektir, sana kalmış bir iki gün bekle bakalım düzelmezse iade edersin, 14 günü ve 2 saati geçmedikçe iade edebiliyorsun.

Far cry serisini ilk defa oynadım, dün gece 2 saati geçmiştir:) oyun güzelmiş. İade etmeyi düşünmüyom. Kendiliğinden geçmesi sıkıntı. Ara sahneleri anlayamıyom çünkü. youtubeden bakmaKta zevkimi baltaLar:(

FarCry serisini ilk defa oynadım, dün gece 2 saati geçmiştir:) oyun güzelmiş. İade etmeyi düşünmüyorum. Kendiliğinden geçmesi sıkıntı. Ara sahneleri anlayamıyorum çünkü. YouTube'den bakmakta zevkimi baltalar:(

Seni anlıyorum dostum maalesef beklemekten başka yapacak bir şey yok en azından kendiliğinden düzeliyor hiç yoktan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı