Fare donuyor ve takılıyor

techno137

Centipat
Ekran kartı
RTX4060
Anakart
A520m a pro
İşlemci
5600
İyi akşamlar Technopat halkı, 3,4 gündür fare de donma takılma gibi sorunlar yaşıyorum. Fareyi USB'den çekip takınca sorun düzeliyor ama 10 saniye sonra gene aynı şekilde donuyor hareket etmiyor, bilgisayarı sıfırladım ama gene hiçbir işe yaramadı. Fareyi farklı bir bilgisayarda kullanmayı denedim ama sorun devam etti, mouse modeli ASUS ROG Keris. Mouse arızalanmış olabilir mi? Sorunu çözemezsem en son garantiye vermeyi düşünüyorum.

Hayırlı olsun hocam siz de kervana katıldınız. ROG Keris kronik sorunlu bir model, indirime girdiğinde almayın demiştim ve linç edildim, şimdi bir bir düşecek konular. Zaman kaybetmeden garantiyle iletişime geçin.

Hayırlı olsun hocam siz de kervana katıldınız. ROG Keris kronik sorunlu bir model, indirime girdiğinde almayın demiştim ve linç edildim, şimdi bir bir düşecek konular. Zaman kaybetmeden garantiyle iletişime geçin.
Bileşenleriniz ve bilgisayarınızda sorun yok hocam bunu da ekleyeyim, birebir aynı durumu yaşadım ve burada tek problem mouse.

Bileşenleriniz ve bilgisayarınızda sorun yok hocam bunu da ekleyeyim, birebir aynı durumu yaşadım ve burada tek problem mouse.
Asus'un kullandığı ve yaptığı/yaptırdığı ROG adına ait tüm switchler kötü. Mouse ve klavye dahil, kimse anlamayacak bunu ama hocam merak etmeyin beni de linçlediler klavye açısından ama konular ve incelemeler ortada aslında. Ben de gladius aimpoint wireless kullanıyorum garantiye yolladım çift tıklama ve pilin aşırı ısınması sonucu çalışmayı kestiğinden dolayı, direkt 0'ını yolladılar lakin yine de çift tık yapmaya bile devam ediyor :D.

Garanti'ye ulaşın büyük ihtimal direkt 0'ını yollarlar.

Asus'un kullandığı ve yaptığı/yaptırdığı ROG adına ait tüm switchler kötü. Mouse ve klavye dahil, kimse anlamayacak bunu ama hocam merak etmeyin beni de linçlediler klavye açısından ama konular ve incelemeler ortada aslında. Ben de gladius aimpoint wireless kullanıyorum garantiye yolladım çift tıklama ve pilin aşırı ısınması sonucu çalışmayı kestiğinden dolayı, direkt 0'ını yolladılar lakin yine de çift tık yapmaya bile devam ediyor :D.

Garanti'ye ulaşın büyük ihtimal direkt 0'ını yollarlar.
Hocam bu ROG KERIS güya e-spor faresi ama kablosu o kadar zayıf ve güven vermiyor ki mouse pade sürtünmeden kaynaklı kırılıyor, bende kablodan tel sızmıştı, switchten ziyade kablo kaynaklı bir artık üretim hatası mı dersiniz kalite düşüklüğü mü dersiniz bilmiyorum. Araştırısanız görebilirsiniz birçok kullanıcı yaşamış tıpatıp aynısını.

Hocam Penta garanti ile iletişime geçtim benden garanti belgesi, fatura fotokopisi istedi ve yurtiçi kargo için kod verdi ben garanti belgesini kaybettim kutu içeriği tam yanında e fatura fotokopisi ile göndersem sorun olur mu?

Hocam bu ROG Keris güya e-spor faresi ama kablosu o kadar zayıf ve güven vermiyor ki mouse pade sürtünmeden kaynaklı kırılıyor, bende kablodan tel sızmıştı, Switch'ten ziyade kablo kaynaklı bir artık üretim hatası mı dersiniz kalite düşüklüğü mü dersiniz bilmiyorum. Araştırısanız görebilirsiniz birçok kullanıcı yaşamış tıpatıp aynısını.

Hocam garanti bir sorun yok deyip gönderdi geri. Ben ne yapacağım?

Geri
Yukarı