Fare ele küçük gelirse iade edilebilir mi?

Bazıları Hepsiburada'nın iade konusunda iyi bir firma olmadığını söylemiş. Zorluk çıkartırlar mı? Sonuçta deneme şansım yok yaşım 18 yaş altı olduğu için otobüsle gidemiyorum mağazaya falan.
Mesafeli satış sözleşmesine göz atın cayma hakkı varsa zorluk çıkaramaz.

Ben Trendyol'dan aldığım bir mouse"u 13 gün kullanıp iade ettim. Kutusuna kesinlikle zarar vermeyin ve tekrar paketlerken geldiği gibi paketlemeye çalışın. Sorun çıkmaz.

O zaman deneme amaçlı 1-2 el maç atayım eğer uymazsa öyle vereyim iadeye.

Kabul ederler büyük ihtimal. Ben de aynı durumda olduğum için Monster mouse aldım. Çoğu mouse elimin altında kayboluyor resmen.

Edit: 18 yaş altına sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi diye biliyorum.

Toplu taşıma yasağı getirdiler bu sefer. Dışarı çıkmıyordum zaten sorun yok benim için ama denemek için mağazaya gidebilseydim iyi olurdu :D

Sikinti olmayacaginin garantisi verilemez, kutuda orijinallik bandi varsa ve acarken yirtilirsa -haliyle yirtilacaktir- iade almayabilirler. Kulakligim bozuk olmasina ragmen bu sorunla karsilasip servisle ugrasmistim, guvenlik bandrolu yirtik urunleri iade almak zorunda degiller saticinin inisiyatifine kalmis bu durum.

Küçük farenin modelini öğrenebilir miyim? Rival 110 var bende. Elim ağrıyor uzun süre kullanımda, aşırı büyük.

@methz
Harflere dikkat edin. Ban yiyebilirsiniz. (i)

Razer Viper mini hocam elimin boyutu da 18 santim.
Sikinti olmayacaginin garantisi verilemez, kutuda orijinallik bandi varsa ve acarken yirtilirsa -haliyle yirtilacaktir- iade almayabilirler. Kulakligim bozuk olmasina ragmen bu sorunla karsilasip servisle ugrasmistim, guvenlik bandrolu yirtik urunleri iade almak zorunda degiller saticinin inisiyatifine kalmis bu durum.

O zaman satıcının WhatsApp hattına sormam lazım galiba.

Geri
Yukarı