Fare kendi kendiliğine hareket ediyor

Laptop ise touchpad sıvı teması olmuş olabilir. Geçen arkadaşın başına gelmişti sizin gibi aha bilgisayarıma biri giriyor diye düşünmüştü. Masaüstü ise fareyi çıkardıktan sonra da oluyorsa güvenlik problemi var kesin.

Tam tarama yapamıyorum. Biraz taradiktan sonra kapanıyor. Özel taramayla yerel C diskini tarıyorum suan. Kaspersky bilmiyorum güvenilir mi? İnterneti açmam sorun olmaz mı?
kaspersky güvenilir, interneti açmanız büyük ihtimalle sıkıntı yaratmaz.

Laptop ise touchpad sıvı teması olmuş olabilir. Geçen arkadaşın başına gelmişti sizin gibi aha bilgisayarıma biri giriyor diye düşünmüştü. Masaüstü ise fareyi çıkardıktan sonra da oluyorsa güvenlik problemi var kesin.
Laptop da, Ets2 den çıkıp google sekmelerini kapatmasının sıvı temasıyla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

kaspersky güvenilir, interneti açmanız büyük ihtimalle sıkıntı yaratmaz.
Linkini atabilir misiniz, yanlış indirmek istemiyorum

Laptop da, Ets2 den çıkıp google sekmelerini kapatmasının sıvı temasıyla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Olduğuna şahit oldum ki şu an kullandığım T14 tocuhpad'de ufak bir nem olsa bile otomatik hareket ediyor ve belli sürede bir tıklıyor. Touchpad eğer sağ yukarı tarafa hareket ediyorsa zaten kendini X üzerinde buluyor ve sayfayı kapatıyor. İnanın bana bu laptopta onlarca kez yaşadım bu durumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı