Farenin Sol Tuşunun Düzgün Çalışmaması

çok içine bakamadım ama sol klikte sorun yok gibi, büyük ihtimalle yenisini alacağım. Ya
içini açıp sağa click'in altındaki tuşlara bakın gevşemişse veya yerinden oynamışsa düzeltin olmazsa kiri temizleyin en ufak kiri bile oda olmadı servise veya aldığınız yere götürün garantisi varsa değiştirin veya yapabiliyolarsa yapsınlar. İyi günler!

Klavyenizdeki FN tuşuna basılı tutarken Q tuşuna bir kere basın. Sorun tekrar oluyor mu kontrol edin. Eğer hâla sorun devam ediyorsa muhtemelen tıkladıgınız plastigin altındaki butonun lehimleri gevşemiş veya buton arızalanmış olabilir. Logitech marka bir mouse almanızı tavsiye ederim.

Sağ ol reis sorunumu hallettin çok teşekkürler 3-4 kere dediğini yaptım ve düzeldi.

Klavyenizdeki FN tuşuna basılı tutarken Q tuşuna bir kere basın. Sorun tekrar oluyor mu kontrol edin. Eğer hâla sorun devam ediyorsa muhtemelen tıkladıgınız plastigin altındaki butonun lehimleri gevşemiş veya buton arızalanmış olabilir. Logitech marka bir mouse almanızı tavsiye ederim.

Konu bayağı önce açılmış ama yine de soriyim dedim (konuyu hortlatmak deniyor sanırım) benim bilgisayar laptop değil masaüstü masaüstü için bir kısayol var mı?

Son düzenleme:
Everest marka farede en şanslı benim sanırım benim 3 yıldır farem bozulmadı ve sıkıntı çıkarmadı bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
büyücü falan mısın işe yaradı teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı