Farklı ISS'ye geçme işlemi nasıl oluyor?

Captan.Max

Picopat
Yer
Turkey/İstanbul
Merhaba, Netspeed kullanıyorum ve TurkNet'e geçmek istiyorum. Geçiş süreci nasıl işler? Netspeed'i arayıp TurkNet'e geçmek istediğimi belirtmem yeterli mi? Tüm süreçleri açıklayabilir misiniz?

TurkNet'e geçmemin bir sebebi yok açıkçası, sadece TurkNet'i denemek istiyorum. 12 ay peşin ödeme yaparak sabit fiyattan yararlanacağım.

Turknet' i ariyip Netspeed'den geçmek istediğinizi söylüyorsunuz. Onayları verdikten sonra Netspeed ile TürkNet ilgileniyor. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok.

Turknet' i ariyip Netspeed'den geçmek istediğinizi söylüyorsunuz. Onayları verdikten sonra Netspeed ile TürkNet ilgileniyor. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok.
Teşekkürler.

Geçiş sürecinde interneti kullanabiliyor muyum peki ve internetsiz 2-3 gün geçirecek miyim?

Son düzenleme:
İnternetten başvur başka operatör geçiş seçeneği ile geçersen kurulum ücreti ödemezsin port kaybın olmaz VDSL ise hem de bu süre zarfında internetin kesilmez.

Geçiş sürecinde interneti kullanabiliyor muyum peki ve internetsiz 2-3 gün geçirecek miyim?
Geçiş gerçekleştiği ana kadar eski iss yi kullanırsınız. Ortalama 7 gün olarak belirtilmiştir daha erken olabilir. İnternetinizin kesileceği Max süre 5-10 saniye ondan sonra kurulumu yapıp kullanırsınız.

Geri
Yukarı