Fas çeyrek finalde!

Gercek 9 numarasi olmayan takimlarin hepsi sorun yasiyor simdilik gozuken o. Sahte 9 ile baglanti oyununu kurup oyunu guclendirmek uzun maratonlarda ise yarasa da bu tarz maclarda 9 numara ihtiyaci oluyor. Pep bile Haaland ile 9 numaraya gecis yapti.
Kesinlikle. Pep hocam bile uzun yıllar sonra kabul ettiyse 9 numaranın önemini, artık gerisini düşünsünler... Topa sahip olmanın, üst seviye pas sayısına (1.000) ulaşmanın artık modern futbolda yeri olmadığını düşünüyorum.

Brezilya eskiden bana sempatik gelirdi ama ronaldinho ile o dönem bitti benim gözümde. Aslında gözüme sempatik gelen bir takım yok, Fas alsın sürpriz olsun bizim olsun :)

2014 yılında sırf Neymar için tutardım. Kendini bozmasına rağmen başka ülke olmadığı için onu tutuyorum bakalım ne olacak. Fransa almasında.

İspanya'nın topu ayağında tutma hastalığına iyi ceza oldu. Değişen dünya karşısında inatla topu ayaklarında tuttular. Ben çeyrekte eleneceklerini düşünüyordum ama erken oldu.

İspanya'nın jenerasyonu iyiydi bu sene ben şahsen final adayı olarak görüyordum yazık oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı