Fastboot modda USB temassızlık yapıyor

igdlacc

Hectopat
Telefonum normal sistem arayüzünde gayet normal bağlanıyor. İstediğim gibi dosya falan aktarabiliyorum. Sorun şu ki Fastboot moda geçtiğimde USB, PC'ye sürekli bağlanıp kopuyor. Windows sürekli USB bağlanma sesi veriyor. Aygıt Yöneticisi de sürekli Refresh oluyor. Başka USB kablo ile denediğimde yine aynısı oldu. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum normal sistem arayüzünde gayet normal bağlanıyor. İstediğim gibi dosya falan aktarabiliyorum. Sorun şu ki Fastboot moda geçtiğimde USB, PC'ye sürekli bağlanıp kopuyor. Windows sürekli USB bağlanma sesi veriyor. Aygıt Yöneticisi de sürekli Refresh oluyor. Başka USB kablo ile denediğimde yine aynısı oldu. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben Fastboot açınca SSD'mde problem oluyordu. Sistem tepkiselliğinde de yer yer sıkıntı oluyordu. Üstelik boot süresine de pozitif bir etkisi yoktu. Eğer boot süresinde bir değişiklik yoksa kapatın derim.

Ben Fastboot açınca SSD'mde problem oluyordu. Sistem tepkiselliğinde de yer yer sıkıntı oluyordu. Üstelik boot süresine de pozitif bir etkisi yoktu. Eğer boot süresinde bir değişiklik yoksa kapatın derim.
Bahsettigimiz fastboot BIOS ile ilgili olan degil :)
Minimal ADB and Fastboot yüklü direkt. Ayrıca telefonu yeni aldım, önceki telefonda gayet rahat yapabiliyordum Faastboot işlemlerini.
Peki RSA izni ne durumda?

Yok hocam BIOS'taki fastbootdan bahsetmiyorum.

Peki RSA izni ne durumda?
USB hata ayıklamadan bahsediyorsanız evet o da açık, PC'ye yetkiyi vermiştim.

Onu actiktan sonra ADB uzerinden adb devices yazinca soru soruyor, onu kast ettim.
1685792529077.png

Tekrar yaptım aynı işlemi. Bundan bahsediyorsunuzdur diye düşünüyorum hocam.

Bu arada şunu fark ettim. ADB'de cihaz offline olarak gözüküyor.
1685792759821.png

adb kill-server yapmayı denedim fakat olmadı.

Geri
Yukarı