fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekrardan aradım, kayıt açılması gerektiğini ancak reşit olmadığım için sadece Denizbank'a gidip kayıt açabileceğimi söylediler. Ve müşteri hizmetleri bana bu mail adresini iletti: "[email protected]"
Buradan ileti sağlarsam geri dönüş alabilirmişim. Benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlar da mail atabilir.

Tekrardan aradım, kayıt açılması gerektiğini ancak reşit olmadığım için sadece Denizbank'a gidip kayıt açabileceğimi söylediler. Ve müşteri hizmetleri bana bu mail adresini iletti: "[email protected]"
Buradan ileti sağlarsam geri dönüş alabilirmişim. Benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlar da mail atabilir.
Hocam annemin adına açtığım hesap için buraya mail atmam yeterli mi?

güzel iş çıkardılar sorunsuz 3 tane 100tl mi yatırdılar ve atm den çektim.

Denemek lazım.

Denizbank ATM'sinden mi?
Denizbank atm sine gittim. Hocam ben çekerken bilmedğimden zorlandım ama belki çekmek isteyenler için yazayım. İşlemlere girin para çek deyin sonrasında kartsız işlemler deyin ve ordan miktarı belirleyip şifre talep edin. Denizban atms inden fastpaya girip şifeyle para çek tıklayıp size verilen şifreyi girin işleminiz tamam beleş 100tl cebinizde.

Denizbank atm sine gittim. Hocam ben çekerken bilmedğimden zorlandım ama belki çekmek isteyenler için yazayım. İşlemlere girin para çek deyin sonrasında kartsız işlemler deyin ve ordan miktarı belirleyip şifre talep edin. Denizban atms inden fastpaya girip şifeyle para çek tıklayıp size verilen şifreyi girin işleminiz tamam beleş 100tl cebinizde.
Anladım teşekkürler. Yakınımda hiç Denizbank ATM'si yok ve sadece Denizbank ATM'sinden işlem yapılıyormuş kötü oldu.

Bütün iadelerimi sıkıntısız aldım. Umarım ileride tekrar benzer kampanya yaparlar.

Tek tek alıp sıkıntı çeken arkadaşlar var benim gibi. Aradım müşteri temsilcisini iade yapılacak dedi kayıt oluşturdu. Uğraştıracaklar sanırım. Bir arkadaş vardı tekli almak mantıklı böyle kampanyalarda sonra uğraşırsın diyordu, onu dinlemedim buradaysa özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı