Fatih Terim yeter artık!

Lyrax52

Kilopat
Buramıza kadar geldi artık. 4-1 yenildik, mis gibi oynayanları çıkartıyor dandikleri sokuyor. Sezon başında ne stoper aldı, ne adam gibi orta saha aldı. Seri yüzünden bugün 2 gol yedik, önceden yaptığı hata yüzünden Real Madrid maçını kaybettik, sivasspor maçında penaltı yaptı. Yeter artık, boş kaleye gol atamıyor, adamlar gelince çat diye gol atıyor. Yenilmede değilim, buraya kadar bu hataları sürekli yapıyor. Git altyapıdan futbolcu çıkar artık, geçenlerde Rıdvan oynamaya başladı ve çok iyi oynuyor. Süleyman Luş, Kaan Aslan ve Atalay Babacan mükemmel oyuncular, onların farkına var. Umarım kalan maçları kaybetmeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galatasaray' ın zaten bu kadar eksikle bu saatten sonra da işi zor, gençlere bu durumda şans vermek her takım için ve de gençler için sakıncalıdır. Böyle gergin bir ortamda onlar da harcanabilirler. Teknik heyet de haklı ama siz de haklısınız tabi

Son düzenleme:
Galatasaray'ın zaten bu kadar eksikle bu saatten sonra da işi zor, gençlere bu durumda şans vermek her takım için ve de gençler için sakıncalıdır. Böyle gergin bir ortamda onlar da harcanabilirler. Teknik heyet de haklı ama siz de haklısınız tabii.

Çok eksik var, geçen sene bartali vardı, takım şampiyonluğa oynamıştı o gün. Belli ki pandemide çok çalışmamışlar. Eksik var doğru, ama gençler çok önemli. Ve o gençler cidden çok yetenekli çocuklar. Fatih Terim'e lafım yok, yanlış anlaşılmasın. Yönetimde sorun var galiba. Falcao yerine samatta alsaydık daha iyi olurdu, 2-3 stopper alsaydık buralara kadar gelmezdik. Ali yavuz diye bir çocuk var, o kadar iyi ki ben her zaman onu oynamasını istiyorum.

takımın yarısı yok; muslera, onyekuru, lemina, andone, falcao, saracchi, feghouli, luyindama yok. adam ne yapsın. 2 sene üst üste yoktan var etti şampiyon yaptı, yıllar sonra kadıköy serisini bitirdi. galatasaray tarihinde çok önemli başarılar yakalamış kazandığı kupalarla bir dünya markası haline getirmiş fatih terim için biraz vefasız olmuyor musunuz?

galatasaray'dan fatih terim'i çıkarın geriye beşiktaş kalır (14 şampiyonluk)

Takımın yarısı yok; Muslera, onyekuru, lemina, andone, falcao, saracchi, feghouli, luyindama yok. Adam ne yapsın. 2 sene üst üste yoktan var etti şampiyon yaptı, yıllar sonra kadıköy serisini bitirdi. Galatasaray tarihinde çok önemli başarılar yakalamış kazandığı kupalarla bir dünya markası haline getirmiş Fatih terim için biraz vefasız olmuyor musunuz?

Galatasaray'dan Fatih Terim'i çıkarın geriye Beşiktaş kalır (14 şampiyonluk)

Hayır Fatih hocama bir şey demiyorum. Sadece kendi gerçek gücünü göstermiyor. Yeri gelecek bağıracak, yeri gelecek ceza kesecek. Zaten 8 şampiyonluğu var.

Buramıza kadar geldi artık. 4-1 yenildik, mis gibi oynayanları çıkartıyor dandikleri sokuyor. Sezon başında ne stoper aldı, ne adam gibi orta saha aldı. Seri yüzünden bugün 2 gol yedik, önceden yaptığı hata yüzünden Real Madrid maçını kaybettik, sivasspor maçında penaltı yaptı. Yeter artık, boş kaleye gol atamıyor, adamlar gelince çat diye gol atıyor. Yenilmede değilim, buraya kadar bu hataları sürekli yapıyor. Git altyapıdan futbolcu çıkar artık, geçenlerde Rıdvan oynamaya başladı ve çok iyi oynuyor. Süleyman Luş, Kaan Aslan ve Atalay Babacan mükemmel oyuncular, onların farkına var. Umarım kalan maçları kaybetmeyiz.

Fenerliyim ama siz nankörsünüz, adam sizi 2 senedir şampiyon yapıyor siz yeter diyorsunuz. Sizler iyi gün taraftarısınız.

Fenerliyim ama siz nankörsünüz, adam sizi 2 senedir şampiyon yapıyor siz yeter diyorsunuz. Sizler iyi gün taraftarısınız.

Kardeşim 2 mesajdır ne diyorum ben? Hocaya bir şey demiyorum başlık için sadece. 7 maçtır kazanamıyoruz, öne geçtiğimiz maçı kaybediyoruz. Dediğim gibi hocaya laf yok, varsa suçlu yönetimdir. Hoca stoper istiyor, genç santrfor istiyor onlar almıyor.

Geri
Yukarı