Fatura bilgileri GIB kayıtları ile uyuşmadığından vergisiz telefon başvurusu iptal edilmiş

Son düzenleme:
Benzer sorun bende de oldu. Medimark mağazasından A24 almıştım herşeyi doğru girdiğimede emininim uyuşmadı diyor. Bir gelişme var mı? Napmam gerek?

Samsungdan m34 aldım. Her detayı eksiksiz doldurdum. En az 10 defa kontrol ettim. Sorun nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_68.png
    Screenshot_68.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 222
M34 başvurumun fatura bilgileri onaylandı arkadaşlar. Onay almayanlar dikkatlice doldurup bir daha başvursunlar.

Eki Görüntüle 2050437

Hocam fatura numarasını ne yazdınız?
Fatura üzerinde "E-arşiv no" veya "ETTN" olarak iki tane kısım var. Ben bunlardan "E-arşiv no" olanını yazdım ve "Fatura bilgileriniz GIB kayıtları ile uyuşmadığından, başvurunuz reddedilmiştir." sonucunu aldım.
Aynı zamanda faturamda 2. IMEI belirtilmediği halde, sisteme 2. IMEI vardır işaretleyip 2. IMEI bilgisi girdim. Reddedilmesi bu iki kısımdan olabilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar vkn tckn istiyor ya başvuruda ikisini de mi yazmak zorundayız yoksa çünkü faturada vkn yazıyordu onu tek yazdim.

Satıcı tkmarket.

Tk market faturayı sisteme göndermiş ama sisteme henüz girmemiş.

Keşke anlasam neyden red yediğimi fatura bilgileriniz GIB kayıtlarıyla uyuşmadığından başvurunuz reddedildi bu yani
TK marketle bugün konuştum senden başka sorun çıkan olmadı dedi ama çok olacak. Fatura yı sistemle gibe göndermişler ama beklemede. Faturanızı e arşiv fatura sitesinden kontrol edin benim fatura henüz sistemde gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı