Faturalı 2. el ürün nasıl satılır?

SametSSQQ

Femtopat
Arkadaşlar 2.el pedere kayıtlı faturalı ekran kartı satacağım garantisinde mevcut. Şimdi ben nasıl güvenli bir şekilde TC var faturada ev adresim var falan fistan nasıl sattıktan sonra başıma ihale almayabilirim? Mesela kart bozulur, benden bilir, evimi suistimal eder vs. piyasada çok zorba falan var ondan dolayı nasıl yapabilirim? Bir de adam garantiye sorsa ASUS bu kart kimin, TC'sini verin vs vs. ASUS bu bilgileri ona temin eder mi? Veyahut adamın üstüne fatura kesebilir miyiz? En güvenli nasıl satış yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşlerim bu kadar endişe etmeyin. Daha ileride ev, araba alıp satacaksınız. Rahat olun.

Firma bilgi vermez de garantiden faydalanmak için üründeki seri numarası da yeterli olur normalde.
Ama Asus bu konuda gıcık biraz, kutuyu tam istiyor bildiğim kadarıyla. Yani fatura da dahil...

Kardeşlerim bu kadar endişe etmeyin. Daha ileride ev, araba alıp satacaksınız. Rahat olun.
Firma bilgi vermez de garantiden faydalanmak için üründeki seri numarası da yeterli olur normalde.
Ama Asus bu konuda gıcık biraz, kutuyu tam istiyor bildiğim kadarıyla. Yani fatura da dahil...
Kutu varda şimdi en güvenli nasıl satıcam ben faturayı mi vermiyim?

Kutu varda şimdi en güvenli nasıl satacağım ben faturayı mi ver miyim?

Hocam zaten alan arkadaşlar kutulu ve faturalı olduğu için tercih eder. Verebilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

Hocam fatura toplu fatura toplu sistem olarak aldım bütün malzemeleri gider o zaman tek fatura çıkartmak mı lazım?

Hocam fotokopi olarak verebilirsiniz. Fotokopi geçerlidir. Mail olarak varsa çıktı olarak da verebilirsiniz.

Geri
Yukarı