Fay hattının yayılma deprem haberi doğru mudur?

Ölüm gelmişse kaçacak yerimiz yok. Böyle bir durum varsa haber vermezler. Net söylüyorum, haber vermezler. Panik dalgası kimsenin işine gelmez. Şu an da bile depremzedelerin orada kundak yapanları gördük. Allah'ım nereye gidiyoruz.

Böyle acımızın olduğu bir zamanda, millet hala enkazlar altında yardım beklerken, kaos yaratmak için yalan paylaşımlar yapan ... çocuklarından artık gerçekten bıktım. İnanmayın kardeşim şunlara! Akıl var, mantık var. Virüs mü başka faya bulaşsın? Ne kadar kansız insanlar varmış. Yağma yapanlar mı dersin, enkaz altındakilerle dalga geçen şerefsizi mi dersin, durmadan yalan haberler paylaşanlar mı dersin... Midem gerçekten çok bulandı. Bugüne kadar hangi deprem öncesinden tahmin edilebildi? Şurada bir ara olabilir, burada ne zaman olur bilinmez demekten bir adım öteye gidilemedi. Sırf kaos yaratma peşindeler ve Allah onların bin türlü belasını versin.

Al bu da AFAD açıklaması

Son düzenleme:
Anlayamadim hocam artci ana deprem sonrasi meydana gelen deprem degilmi? Ege bolgesinde deprem oldu mu da artci olacak? Bilmiyorum ondsn soruyo
Günde kaç deprem oluyor? Biliyor muyuz? -Hayır.. Hangisi ana deprem de hangisi artçı? Biliyor muyuz? -Hayır..

Ben de Manisa'dayım. Yapacağın basit, Kandilli'yi aç, CTRL + F yap ve Manisa'yı arat.

Yeni konular

Geri
Yukarı