Fazla güvenlik eklenen hesaplara erişilemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Microsoft müşteri hizmetlerini aradınız mı? (Şu an aradığımda kapalı çıktı, mesai saatlerinde aramak gerekiyormuş):

0850 390 2777

Sizinle benzer sorunu iCloud hesabımda yaşamıştım, Apple'ı aradığımda yönlendirmelerle bir şekilde halletmiştik. Sorunu halledemeseniz bile umarım kısa süre içinde hesabı kurtarmanız için yönlendirir.

Microsoft müşteri hizmetlerini aradınız mı? (Şu an aradığımda kapalı çıktı, mesai saatlerinde aramak gerekiyormuş):
Sabah saatlerinde müşteri hizmetlerini aradım. Fakat güvenlik amacıyla belirtilen işlemleri telefon üzerinden yapamayacklarını söylediler.
Sizinle benzer sorunu iCloud hesabımda yaşamıştım, Apple'ı aradığımda yönlendirmelerle bir şekilde halletmiştik. Sorunu halledemeseniz bile umarım kısa süre içinde hesabı kurtarmanız için yönlendirir.
Keşke Microsoft telefon üzerinden işlemleri halletmeye çalışan bir bünyesi olsa. Hala daha Microsoft Community'e birisi yazar umuduyla bakıyorum. Fakat orada yardım eden kimse de bulunmuyor.

Daha ne kadar mail göndereceğimi bilmiyorum. Şu anda hiçbir şey yapmadan oturmak durumunda kalıyorum ve yanında da bir sürahi soğuk su ile dolaşıyorum. Artık ne yapacağımı şaşırdım.

Geçmiş olsun hocam :( Yapılacak pek bir şey yok gibi gözüküyor. Belki tarayıcının profil dosyasını Recuva gibi bir programla kurtarıp iki faktörlü doğrulamaya gerek kalmadan Bitwarden hesabınıza erişim elde edersiniz. İşe yaraması düşük ihtimal ama denemekten zarar gelmez.

Geçmiş olsun hocam :( Yapılacak pek bir şey yok gibi gözüküyor. Belki tarayıcının profil dosyasını Recuva gibi bir programla kurtarıp iki faktörlü doğrulamaya gerek kalmadan Bitwarden hesabınıza erişim elde edersiniz. İşe yaraması düşük ihtimal ama denemekten zarar gelmez.
Teşekkür ederim. Maalesef artık o tarz bir yöntem denemek için çok geç gibi gözüküyor. Artık telefondan yine iletişime geçmeye çalışacağım ya da destek talebini bir aylık bir süre ile bekleyeceğim. Acaba bu durum hakkında aynı sorunu yaşayanlar var mıdır diye bilgie edinmek için konu açmıştım. Artık soğuk suyu gördüğüm her yerde bu sorunum aklıma gelecek.
--------------------
Bir aylık bir sürenin geçmesinin ardından tüm hesaplarıma ulaşabildim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı