Fazla pahalı olmayan ekran kartı ve işlemci

Rust optimize özürlü bir oyun stabil bir şekilde oynayabileceğinizi düşünmüyorum hocam. Ama düşük çözünürlükte belki oynatabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rust rahatlıkla oynayabilirsiniz. CS:GO yüksek bir oyun değil evet 100 alır. Monitör eğer 720p ise alırsınız yoksa 1080p ise yüksek ayarlarda 20-30 FPS alır.

Sana ne kadar teşekkür etsem az. Bu konuda bana yardımcı oldun hemde çok bunun için teşekkürler.O önerdiğin sistemi alıcam. Rust Mediumda yüksek FPS alırım umarım.

Sonuçta yardım forumu kardeşim bilgim varsa ederim yoksa bildiğim kadarıyla ederim o yüzden sağ ol alırsanız hayırlı olsun. Mavi ekransız günlerde kullan. ;)

Rust rahatlıkla oynayabilirsiniz. CS GO yüksek bir oyun değil evet 100 alır. Monitör eğer 720p ise alırsınız yoksa 1080p ise yüksek ayarlarda 20-30 FPS alır.
Rust'ı çok yüksek sistemler bile rahatlıkla oynayamıyor saçmalamayın. Yeni güncellemeyle daha da kötü oldu oynanmaz hale geldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı