Fazladan protein almak kasları daha fazla geliştirir mi?

Daha fazla  
Boyum 1.90 kilom 80 ve yaşım 16 günlük 160 gr protein alıyorum daha fazla alabilme imkanım var 250 gr falan alsam kaslarım daha fazla gelişir mi yoksa aynı mı kalır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hayır, alabileceğin maksimum bir tavan değeri var. Geri kalanı sadece fazladan vücuda girdi olur. Ayrıca alman gerekenden fazla alman sana zararlı olabilir. Bir doktora danışmadan bunu yapmayın.

Boyum 1.90 kilom 80 ve yaşım 16 günlük 160 gr protein alıyorum daha fazla alabilme imkanım var 250 gr falan alsam kaslarım daha fazla gelişir mi yoksa aynı mı kalır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Değişir bu oran yaptığın antrenmana göre ortalama mantıken maksimum 170 gram falan ihtiyacın var diye düşünüyorum. Kilogram başına 2.2 gram proteinden hesaplarsam ki bu da yoğun antrenman demek. Fazla protein Kas yapmak

Değişir bu oran yaptığın antrenmana göre ortalama mantıken maksimum 170 gram falan ihtiyacın var diye düşünüyorum. Kilogram başına 2.2 gram proteinden hesaplarsam ki bu da yoğun antrenman demek. Fazla protein Kas yapmak

Beslenmemi yorumlayabilir misiniz sabah 130 Gr yulaf + vitaminler akşama doğru saat 4 de 250 Gr kıyma tavada sadece baharat eklenmiş spor sonrası 250 Gr kıyma daha ondan sonra 1 ölçek protein tozu + kreatin not: 1 gün tavuk 1 gün kıyma yiyorum tavuğu yediğim zaman 750 Gr günlük tavuk yiyorum airfryerde sadece baharatlı şekilde pişiriyorum

Geri
Yukarı