Çözüldü Femboy nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sammy Winchester

Hectopat
Daha fazla  
Bu kelimeye çok rastlıyorum şu sıralar, femboy nedir? Google'a arattım ama hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilinçli bir şekilde kadınlaşmaya, güzelleşmeye çalışan, pasif olma ağırlıklı, homoseksüel eğilimli erkek.
Femboy açıklaması yapılmış, ben başka bir şey demek isterim.

Kimse kimseyi, sırf cinsel yönelimi farklı diye dışlayamaz. Kişi cinsel yönelimde farklılık istiyorsa ve sebebi paraysa da bu sizi ilgilendirmez, sonuçta onun yaşamı ve size zerre etkisi olmayacak.

Sevmiyor musunuz? Sevmeyebilirsiniz, ancak saygı duymanız gerekir. Aksi halde onlar da size saygı duymaz ve iki taraf kavgalı olur.

Emin olun cinsel yönelimi farklı olup, normal insanlardan kat ve kat iyi insanlar tanıyorum. Cinsel yönelimi bir insanın benlini değiştirmez, insan her zaman insandır cinsel yönelimi ne olursa olsun.
Türkiye'de yaşıyoruz. Öyle biri bir sokakta yürüsün yemediği hakaret kalmaz.

Türkiye'de yaşıyoruz. Öyle biri bir sokakta yürüsün yemediği hakaret kalmaz.

Türkiye'de yaşamamız, insanların hepsinin aynı görüşte olduğunu göstermez. Öyle iyi insanlar var ki, saygının da ötesindeler. Yani her şey tek kafada olmuyor, saygı duyanı da var duymayanı da. Duymayanı da bir şey diyemez hakkı da yok, zira kendi yönelimi de karşı tarafta mantıksız bulunabilir. Eğer hakaretten kastınız cinsel yönelimine edilen alttan laflar ise orası normal, bazı insanlar hem bu tarz şeyleri bilmez hem de alışık değillerdir.

Türkiye'de yaşamamız, insanların hepsinin aynı görüşte olduğunu göstermez. Öyle iyi insanlar var ki, saygının da ötesindeler. Yani her şey tek kafada olmuyor, saygı duyanı da var duymayanı da. Duymayanı da bir şey diyemez hakkı da yok, zira kendi yönelimi de karşı tarafta mantıksız bulunabilir. Eğer hakaretten kastınız cinsel yönelimine edilen alttan laflar ise orası normal, bazı insanlar hem bu tarz şeyleri bilmez hem de alışık değillerdir.
Ben öyle birini görsem bir şey demem. Ama garip de bakarım.

Saçmalık mı? Sen mi karar veriyorsun buna?
Evet bana göre saçma. Her ilgi gördüğün şey senin seçimin olmuyor. Sadece sen öyle zannediyorsun. Günümüz insanı Popülizmin kölesi olmuş durumunda. Hadi diyelim ki kendi seçimleri. Neden bunu insanlara kanıtlama gereği duyuyorlar? Şahsen ben kendi seçimlerimi kanıtlamak yada göstermek için bir çaba göstermiyorum. Çünkü kendi seçimim ve bu seçimimde samimiyim. İlgi kölesi değilim.

Ben öyle birini görsem bir şey demem. Ama garip de bakarım.

Tabii bu aslında doğal hakkın, sonuçta gündelik hayatında sürekli karşılaştığın bir şey değil. Yine de bu saygısızlık etmek için sebep değil, bazı insanlar sevmek ile saygı duymanın farkını anlayamıyor maalesef.

Evet bana göre saçma. Her ilgi gördüğün şey senin seçimin olmuyor. Sadece sen öyle zannediyorsun. Günümüz insanı Popülizmin kölesi olmuş durumunda. Hadi diyelim ki kendi seçimleri. Neden bunu insanlara kanıtlama gereği duyuyorlar? Şahsen ben kendi seçimlerimi kanıtlamak yada göstermek için bir çaba göstermiyorum. Çünkü kendi seçimim ve bu seçimimde samimiyim. İlgi kölesi değilim.
Kimse seçmiyor cinsel yönelimini zaten, cinsel tercih değil yönelim.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı