Fen lisesi istiyorum

Evet hocam kesinlikle katılıyorum, ben Türkçe için konuşmuştum. Matematik aslında korkulacak bir ders değil bence, bol soru çözüp aynı zamanda konu oturtulursa sorular akıp gider.
Tabii bazı kaynaklarda bazı sorular var ki gerçekten çok sinir bozucu olmakla birlikte çok fazla işlem de gerektiriyorlar 😀.

Örneğin Zeka Küpü yahut Gama Fenomen.
Gama vardı 6da cozemiyodum ama 7de cozebildim

Hocam ben sanalda genelde sınav notudur, deneme sonucudur vb. paylaşmayı pek uygun bulmuyorum, beni mazur görün.

En fazla şunu diyebilirim: Ortalamanın üstündeydi.
Anladım hocam
Hocam 8. sınıf kitabında güzel sorular var. Hem Gama Fenomen hem Gama Branş denemeler kitabında. Almanızı öneririm seneye 😀.
Aynen hocam çok zor sizin netler kaç fenomende misal 20/17

Anladım hocam

Aynen hocam çok zor sizin netler kaç fenomende misal 20/17
Hocam kitabı 3.5 ay önce bitirdim, şuan denemeye yoğunlaştım. Gama Branş denemede ise ya x/y ya x/y+1. Ama dikkat hatası yapmamak lazım. Hatta bugün de oradan çözeceğim.

Kendi isteğimle sildim şuan dediğim gibi paylaşmayı sevmiyorum 😉.

Son düzenleme:
Hocam kitabı 3.5 ay önce bitirdim, şuan denemeye yoğunlaştım. Gama Branş denemede ise ya 20/19 ya 20/20. Ama dikkat hatası yapmamak lazım. Hatta bugün de oradan çözeceğim.
Hocam valla şuan sevinçten aglicam çalışınca olur dediklerinde klişe diye gecistiriyodum hocam nasıl 20/20 sınavdada o düzeyde soruyorlar demi
Hocam kitabı 3.5 ay önce bitirdim, şuan denemeye yoğunlaştım. Gama Branş denemede ise ya 20/19 ya 20/20. Ama dikkat hatası yapmamak lazım. Hatta bugün de oradan çözeceğim.
Çalışın hocam iyi yerlere gelirsiniz inşallah 🙂

Hocam ben 7. sınıfım günde 7 saat online dersim var saat 15.00'da bitiyor günde 70 soru 8.sınıf beceri temelli Matematik, 30 soru Türkçe Paragraf çözüyorum.
Bana Sosyal ve Fen çok basit geliyor onlarda sadece tekrar yapıyorum, bu dönem sınavlarım Matematik 100, Fen 100, Sosyal 90 dikkat hatası yapmışım, Türkçe daha olmadık, benim çalışma şeklimi denyebilirsin.
Okulumda sıralamaya göre ortalama olarak 2. sıradayım bu arada sıralama her hafta yapılan bir sınava göre belirleniyor. Şu anda 8. Sınıf soruları çözmeye başlamalısın Üslü İfadelere kadar geldim ben.
Moderatörler lütfen yazım yanlışlarım için ban atmayın, mobilden yazıyorum.

Hocam ben 7. sınıfım günde 7 saat Online dersim var saat 15.00'da bitiyor günde 70 soru 8.sınıf beceri temelli matematik, 30 soru Türkçe paragraf çözüyorum.
Bana sosyal ve fen çok basit geliyor onlarda sadece tekrar yapıyorum, bu dönem sınavlarım matematik 100, fen 100, sosyal 90 dikkat hatası yapmışım, Türkçe daha olmadık, benim çalışma şeklimi deneyebilirsin.
Okulumda sıralamaya göre ortalama olarak 2. sıradayım bu arada sıralama her hafta yapılan bir sınava göre belirleniyor. Şu anda 8. sınıf soruları çözmeye başlamalısın üslü ifadelere kadar geldim ben.

Hocam 8. sınıf matematik konularına şimdiden başlamaya gerek yok bence. Zaten 2-3 ay öncesinde hayli hayli bitiyor. Bu seneyi oturtsun, Türkçeden noktalama ve yazımı çalışsın 8 için yeter şuanlık. Size de seneye başarılar. Günlük çözdüğünüz soru sayısı baya iyi bence 7 için.

Hocam ben 7. sınıfım günde 7 saat Online dersim var saat 15.00'da bitiyor günde 70 soru 8.sınıf beceri temelli Matematik, 30 soru Türkçe paragraf çözüyorum.
Bana Sosyal ve Fen çok basit geliyor onlarda sadece tekrar yapıyorum, bu dönem sınavlarım Matematik 100, Fen 100, Sosyal 90 dikkat hatası yapmışım, Türkçe daha olmadık, benim çalışma şeklimi denyebilirsin.
Okulumda sıralamaya göre ortalama olarak 2. sıradayım bu arada sıralama her hafta yapılan bir sınava göre belirleniyor. Şu anda 8. Sınıf soruları çözmeye başlamalısın Üslü İfadelere kadar geldim ben.

Doğrudur hocam bende o düzeydeyimde ama altyapim yok usta sınavlara 4 günde hazırlandım sonuçlar iyi ama altyapim sıkınti (not: Sadece 7)
Hocam ben 7. sınıfım günde 7 saat online dersim var saat 15.00'da bitiyor günde 70 soru 8.sınıf beceri temelli Matematik, 30 soru Türkçe Paragraf çözüyorum.
Bide kardeşim çalışma düzenimde yok günde 5 paragraf 10 soru çözüyorum yavaş yavaş arttırmak ama🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı