Fenerbahçe 2 - Kayserispor 2

5 6 kere direkleri dövdük. Ne yapsın Ali koç direkleri mi söktürsün?

Bu maçta kötü oynadık demiyorum. Ama Ali Koç'un transferleri ve sürekli hoca değiştirmesini uygun bulanlar Fenerbahçe'li değildir.
Aaaa sen Beşiktaş'a kötü takım diyen kişi değil misin? Neyse Kayseri gibi top-level takımla berabere kalmanız başarı.

Beşiktaş'ın küçük takım olduğu Fenerbahçe ile aynı puanda olduğu için hava atmasından anlaşılıyor.

Pereira'nın sezon başında gücü yetmediği için gönderemediği, oynatmamak için elinden geleni yaptığı, en sonunda takıma küstürdüğü Mesut Özil bu maç Pereira'yı gönderilmekten kurtardı. Gerçi şu anki Mesut da oynatılacak gibi değil de. Keşke atmasaydı, 3 puan kaybederdik sonraki 3 puanları kaybetmemek için.

Trabzonspor da o istikrarı potansiyeli ciddi anlamda var.

Şimdi 2 soru:
1.4 hafta önce Fenerbahçe'de aynı istikrar yok muydu?
2.2018-2019 sezonunda Başakşehir'de aynı istikrar yok muydu?

Koskoca sportoto süper ligde en erken şampiyonluk 31. haftada 2013/2014 sezonunda Fenerbahçe tarafından alındı. Siz daha ligin ilk yarısı bitmeden kesin şampiyon Trabzonspor diyorsunuz.

00.jpg

Birileri diyor yönetim istifa, öbürleri Vitor istifa falan filan. Vitor gitse kim gelecek bu saatten sonra, Ali Koç gitse kim daha iyi yönetecek, borçlar var zaten. Asıl hata ligin başında oldu. Vitor'dan iyi teknik direktör gelmeliydi ve orta sahaya adam doldurulacağına düzgün santrfor alınmalıydı. Her maç boş kale kaçıran Serdar'la mı oynayacağız? Caulker da ayrı bir rezillik zaten. Ali Koç hatasız demiyorum ama gelecek kişi de daha iyi olmayacaktır bence. Maça gelirsek yine kanser olduk, ne oldu da liderken orta sıralara düştük onu düşünsün Pereira.

Yeni konular

Geri
Yukarı