Fenerbahçe 2 - Kayserispor 2

Şimdi 2 soru:
1.4 hafta önce Fenerbahçe'de aynı istikrar yok muydu?
2.2018-2019 sezonunda Başakşehir'de aynı istikrar yok muydu?

Koskoca sportoto süper ligde en erken şampiyonluk 31. haftada 2013/2014 sezonunda Fenerbahçe tarafından alındı. Siz daha ligin ilk yarısı bitmeden kesin şampiyon Trabzonspor diyorsunuz.
Fenerbahçe de hiç bu istikrarı şahsen görmedim Başakşehir için de bende şaşırmıştım
Trabzonspor büyük ihtimal şampiyon olacak diye düşünüyorum beşiktaşlı olarak

Şampiyonu belirlemek henüz çok erken geçen sezon Beşiktaş'ın puan farkı açıp son anda paçayı kurtardığını unutmayalım.

Ali Koç ve Vitor hocamı Abdülhamit yalnızlığına bırakmayacağız. Uzun yıllar bizimle kalmalılar.

Bu akşam 2-0 gerideyken bile zaman zaman pozitif tezahüratları duydum. Yani Fenerbahçe şampiyonluğa her zaman inanan bir spor kulübü emre belözoğlu'nun da dediği gibi Fenerbahçe her koşulda şampiyonluğa oynar ve zorlar.

Yani olabilir ama hak verirsiniz ki ben bu takımın böyle ölüp ölüp dirilmesini görmek istemiyorum.

Hayal kurmaya gerek yok fazla fanatiklik üzer insanı çocuk gayet objektif.

Ne yapacağız yani? 10 puan gerideyken lig bitti diğer seneye odaklanalım mı diyeceğiz? Şampiyonluk için yarışmaya devam edeceğiz. Daha ligin ilk yarısı bitmeden bakıyorum da şampiyonluk kutlamaları yapılmaya başlanmış. Daha ligin ilk yarısı bile bitmedi 10 puan sadece 4 haftalık bir fark. En son umutlar ölür.

Ne yapacağız yani? 10 puan gerideyken lig bitti diğer seneye odaklanalım mı diyeceğiz? Şampiyonluk için yarışmaya devam edeceğiz. Daha ligin ilk yarısı bitmeden bakıyorum da şampiyonluk kutlamaları yapılmaya başlanmış. Daha ligin ilk yarısı bile bitmedi 10 puan sadece 4 haftalık bir fark. En son umutlar ölür.

Sizde fanatikliği fazla abartmayın 8 yıldır umudumuzu yitire yitire bizi bu hale düşürdüler e ben neden güveniyim bunlara?

Geri
Yukarı