Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görevli değildi adam(?).
Nasıl görevli değil? Etrafındaki görevlilerin kıyafetine bakarsan kendisinin de onlarla aynı kıyafeti giydiğini görebilirsin. Yanından geçerken kendisi ile alakası bile yokken Batshuayi adlı arkadaş birden headshot atıyor görevlinin yüzüne. Bir suçlu Trabzon taraftarları mı? Her iki tarafta gereken cezayı almalı.

Ciddi hocam iki saattir bıçağı arıyorum.

Ne alaka hocam göremedim sadece.

Ya genel olarak söyledim hacim kusura bakma. Dalga geçtiğini düşündüm cidden görmediysen üzgünüm. Sinirlerim gerildi akşam akşam bazı arkadaşların yazdıklarını falan görünce. Instagram'da Twitter'da cins cins yazılar yazıyorlar.

Nasıl görevli değil? Etrafındaki görevlilerin kıyafetine bakarsan kendisinin de onlarla aynı kıyafeti giydiğini görebilirsin. Yanından geçerken kendisi ile alakası bile yokken batshuayi adlı arkadaş birden headshot atıyor görevlinin yüzüne. Bir suçlu Trabzon taraftarları mı? Her iki tarafta gereken cezayı almalı.

Batshuayinin vurduğu adam gidip livakovice vuruyor az pozisyonun kesilmemiş halini izlersen görücen.

Her ne olursa olsun, maçtan sonra taraftarın sahaya girip elini kolunu sallayarak oyunculara saldırması güvenlik zafiyetidir. Gözü dönmüş bir taraftardan her şey beklenir.

Fenerbahçe'nin 12. oyuncusu olan Halil Umut Meler'i tebrik ediyorum.

Daha geçen gün Galatasaray'ın 12. adamıydı. Ne ara Fenerbahçe'ye geçmiş? :)

Not: Buradan Galatasaray'a laf attığım anlamı çıkmasın lütfen. Burada anlatmak istediğim Halil Umut Meler'e yapılan yakıştırmalar. Bir Galatasaraylı oluyor, bir Fenerbahçeli oluyor. Takip edemez olduk.

Nasıl görevli değil? Etrafındaki görevlilerin kıyafetine bakarsan kendisinin de onlarla aynı kıyafeti giydiğini görebilirsin. Yanından geçerken kendisi ile alakası bile yokken Batshuayi adlı arkadaş birden headshot atıyor görevlinin yüzüne. Bir suçlu Trabzon taraftarları mı? Her iki tarafta gereken cezayı almalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al izle bakayım görevli mi?

Yahu sahaya inen ilk taraftar, mac basindan beri su, mesela, cisim atan taraftar ama FB suclu oyle mi? Inmesin kardesim sahaya TS bizim sahamizda maci yenince deliler gibi sevindi taraftar birak sahaya inmeyi cisim bile atmadi.

Nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyorsunuz anlamıyorum gerçekten, yazık sana :D
Orada tekme attığı kişi taraftar, 2 saniye sonra Livakovic'e yumruk atıyor.

Yahu sahaya inen ilk taraftar, mac basindan beri su, mesela, cisim atan taraftar ama FB suclu oyle mi? Inmesin kardesim sahaya TS bizim sahamizda maci yenince deliler gibi sevindi taraftar birak sahaya inmeyi cisim bile atmadi.
Hocam Fenerbahçeli topçuların sahanın ortasında sevinmemesi lazımdı. Böyle bir şeyin olacağı 2. yarının başından itibaren belliydi zaten. Sahanın ortasında sevinmeye pek gerek yoktu sanki.

Osayi ceza alsın diyenler buna ne diyecek?
1710709844886.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı