Fenerbahçe futbol okuluna gidilir mi?

Pandacian

Femtopat
Daha fazla  
Futbol okullarını araştırıyordum, Şanlıurfa'da yaşıyorum.

Bayağı cazip ve iyi gibi geldi. Birazcık Instagram'dan baktım biraz da:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim. Ne düşünüyorsunuz gidilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Futbol okullarını araştırıyordum, Şanlıurfa'da yaşıyorum.

Bayağı cazip ve iyi gibi geldi. Birazcık Instagram'dan baktım biraz da:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim. Ne düşünüyorsunuz gidilir mi?
Dostum öncellikle gerçek yaşını söylersen ona göre yorumlıyacağım çünkü profilinde 33 yazıyor. Futbol okulu kendini geliştirmek içindir kariyer yapmak istiyorsan Şanlıurfadaki amatör kulüplerin seçmelerine katıl. Kabul ederlerse ordan kariyerini şekillendirirsin.

13 yaşındayım.
Kardeşim yaşına göre konuşacak olursak futbol okulundan ziyade şanlıurfada oturduğun yerdeki amatör kulüplere bak. Futbol okullarından takıma giremezsin sadece yeteneğin gelişir. Oturduğun yerdeki amatör kulüpleri takip et. Ve seçmelere hazırlan seçmeler genelde mayıs haziran gibi yapılıyor. Bir sonraki yılın seçmelerine girebilirsin. Seçmelerde kabul edilirsen altyapıya alırlar orda gelişirsin ama disiplin önemli. Ordan sonra u15 veya u16 takımına alınırsın tabii eğer iyi oynarsan. Ordada güzel perfonmans verirsen 17-18 yaşında sözleşme imzalarsın ondan sonra kariyer sana kalır. Seçmelere hazırlan ve 3-4 takımın seçmelerine katılki birine kabul edilmezsen diğerine girebilesin. Aklına takılan bir soru olursa cevaplayabilirim.

Geri
Yukarı