Fenerbahçe mi Galatasaray mı daha başarılı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünyanın en değerli 30 takımından bile sadece 6'sı futbol takımı. Futbol dünyada en çok izlenen spordur doğru ama fanatiklik gözünüzü kör etmiş cidden. Kalan daha birçok spor branşı var ve oldukça da fazla izleniyorlar.

Sadece bir tane soru sormak istiyorum size Fenerbahçe'nin yüzmede ve voleyboldaki başarılarını sayar mısınız Avrupa'daki?

Fenerbahçe. Çünkü Fenerbahçe basket olsun voleybol olsun hepsinde Galatasaray'a fark attı. Tek sorun futbolda. Ama en büyüğü Fenerbahçe.

Spor kulübü olarak Fenerbahçe daha büyüktür.

Futbolda ise Galatasaray daha iyidir. Bunun sebebi de yıllardır fetö'nün GS'ye destek vermesinden geçmektedir. Galatasaray kendi stadını bile yapmadı. Kendi başkanları bile stadı devletin yaptığını söylüyor. Stadyum 2011 yılında açıldı ama fetö olayı 2015 yılında gerçekleşti. Kısaca stadlarını bile fetö yaptı diyebiliriz. Böyle anlatmaya başlasam uzar gider.

Bazı arkadaşlar söylediklerime kızacaklar belki ama GS-fetö ilişkisi çok açık bir ilişki, inkar etmeyin.

Masal köşemizde bugün.

Spor kulübü olarak Fenerbahçe daha büyüktür.

Futbolda ise Galatasaray daha iyidir. Bunun sebebi de yıllardır fetö'nün GS'ye destek vermesinden geçmektedir. Galatasaray kendi stadını bile yapmadı. Kendi başkanları bile stadı devletin yaptığını söylüyor. Stadyum 2011 yılında açıldı ama fetö olayı 2015 yılında gerçekleşti. Kısaca stadlarını bile fetö yaptı diyebiliriz. Böyle anlatmaya başlasam uzar gider.

Bazı arkadaşlar söylediklerime kızacaklar belki ama GS-fetö ilişkisi çok açık bir ilişki, inkar etmeyin.

Fenerbahçe'den daha çok fetöcü çıktı hatırlatırım.

Tüm spor dalları işin içine girince ortalık karışır. Kiminde FB kiminde GS üstün.

Futbolda GS, bariz üstün. Diğer branşlarda FB az farkla önde ama. Bu üstünlüğünü Ali Koç ile daha ne kadar koruyabilir? Orası meçhul.
Az fark mı? Az fark aynen. Birisi Euroleauge şampiyonu.

Hangisi büyük demek daha doğru olmaz. Hangisi daha iyi demek doğru olur, futbolda Galatasaray, basketbolda Fenerbahçe.

Yok ben GS'liyim ama demeye çalıştığım şey şu büyüklük futboldan gelir tüm dünya futbol seyrediyor.
Sizin ufak dünyanız öyle olabilir ama benim yaşadığım dünya çok farklı.

Tüm dallar dediniz başta. Bu bariz şekilde cevabın Fenerbahçe olduğunu gösteriyor.
Konuyu değiştiriyorum en büyük değil de en başarılı diyelim o zaman. En büyük olmadı.
Başkalarını bilmem ama en büyük deyince benim aklıma en başarılı gelmişti.

Çok futbolcuysanız büyüklüğü üye sayısına göre de sayabiliriz.

Başlığı raporladım, "Başarılı" olarak değiştirildi. Yeni gelenler kavgaya, tartışmaya gelmesin.

Sizin ufak dünyanız öyle olabilir ama benim yaşadığım dünya çok farklı.

Tüm dallar dediniz başta. Bu bariz şekilde cevabın Fenerbahçe olduğunu gösteriyor.

Başkalarını bilmem ama en büyük deyince benim aklıma en başarılı gelmişti.

Çok futbolcuysanız büyüklüğü üye sayısına göre de sayabiliriz.
BİZİM yaşadığımız ufak dünyada futbol en prestijli spor ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı