Fenerbahçe Spartak Trnava'yı 4-0 yendi!

Merhaba.

Fenerbahçe bugün kendi sahasında Spartak Trnava takımını konuk etti.
Oynanan maçta Fenerbahçe rakibini 4-0 yenerek tur atladı. Ayrıca grubunu lider bitirdi.

Tebrikler Cumhuriyetin Fener'i! 💛 💙

Bekle bizi Avrupa, Fenerbahçe geliyor!
Lider.

Ülke puanı için iyi de 4-0 yendi diye sevinmek bilemiyorum. Adamların köy takımına karşı oynuyorlar sonuçta, MANU gibi takımlara benzemezler. Ama gene de ülkeye puan getiren tüm takımları tebrik ederim.

Ülke puanını sırtlayan iki tane takımımız kaldı. İkisinin de başarılı olmasını çok istiyorum.
Ama sadece kendi takımına odaklanıp diğer takımın batmasını isteyen bir güruh da var. Gülücük atanlardan anladığım kadarıyla öyle görünüyor.

Söz konusu Avrupa'da oynayacak takımlarımız olunca hepimiz birbirimizi desteklemeliyiz.
Burada Fenerbahçe mi Galatasaray mı daha iyi diye bakmamak gerekli diye düşünüyorum.

Ülke puanı için iyi de 4-0 yendi diye sevinmek bilemiyorum. Adamların köy takımına karşı oynuyorlar sonuçta, MANU gibi takımlara benzemezler. Ama gene de ülkeye puan getiren tüm takımları tebrik ederim.
Üzülelim mi hocam? Koy takımı diye 10-15 gol mu lazım orayı anlamadım. Top oynatmadık zaten direkt. Heriflerin ayağına top değmedi, fener daha ne yapmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı