Fenerbahçe'yi bırakmanın yolları

Bunun bir spor olduğunu, takım ne yaparsa yapsın cebine para girmeyeceğini veya çıkmayacağını anladığın zaman umurunda olmaz. Bazen ben de Galatasaray maç kaybedince üzülüyorum ama sonra amaan banane diyip geçiyorum

Futbolu genel olarak bırakabilirsiniz. Bence eğlence sektöründeki en kötü spordur. Basketbol ve Voleybol maçları izlerken ben şahsen daha keyif alıyorum. Tabi eskisi gibi spor müsabakası izlemiyorum.

Alex gittikten sonra Fener bir daha toparlayamadı. Aykuta hala kinim var, o adam daha 2 sezon oynardı.

TS'den kendi evimizde 3 yedik daha ne olsun, kara gün diye diye aydınlığı unuttu bu taraftar.
Fenere en büyük zararı yine Fenerliler vermiştir. Azizler, Aykutlar, Nihatlar ve niceleri... Alex gibi bir oyuncuyu almak şu piyasada 30-35 den aşağı değil. Tolgay Arslan gibi dürümcüleri aldığımız sürece yol yokuş.

Deminki maçtan sonra mı bu konuyu açtın 😆 Valla ne yalan söyleyeyim açık Trabzonspor'luyum öyle fanatik de değilim ama o attığınız 1 gol de çok saçmaydı. Adamın 9 metrekare yakınında bizimkilerden bir tane tutan eleman yok kucağına inen topa gelişine vurdu gol oldu. Adamı 1 kişi tutsa o da olmazdı. Fanatiklik olayı da dünya üzerinde en boş şeylerden biri bence futbol yüzünden kavga edenler var. Yani görüp görülebilecek en gereksiz eylemlerden biri. Maçını izlersin eyvallah ama bu derece triplere girmemek lazım. Oynayıp para kazanan onlar, üzülüp stres içinde kalan bizler...

Konuyu gördüğümde bunu dinliyordum bunu fenere çevir olmaz ama dene bir belki olur.
1592340300925.png

Bunun bir spor olduğunu, takım ne yaparsa yapsın cebine para girmeyeceğini veya çıkmayacağını anladığın zaman umurunda olmaz. Bazen ben de Galatasaray maç kaybedince üzülüyorum ama sonra amaan banane deyip geçiyorum

Sorma bunu televizyonu kırınca anladım.
Yalnız iyi bir miktar çıktı.
Yalnız milli takım için değer be.
Yalnız milli takım için değer be.

En iyisi bütün takımları eşit görmek. Ben öyle yapıyorum. Takım fanatiklikliğinden zaten uzak duruyorum. Anayasa'nın ilkelerinde nasıl her vatandaş eşitse, benim gözümde de her takım eşittir. :)
Zaten futbol çok sevdiğim bir şey değil. Maç izlemeyi sevmiyorum. Öylesine tutmuş olmak için yani :) Sor ilk 11'ini bilmem öyle küçükken demişim Fenerbahçe'liyim diye. Çocukken az çok bakardım felan ama sevemedim bir türlü. Bana göre değil.

Ama bir takım da iki senedir bana göre adam akıllı toparlanamaz mı bir türlü? :D Arkadaşlar felan konuşuyorlar bakıyorum durum vahim.

Yeni konular

Geri
Yukarı