FH 4 yükleme ekranında oyundan atıyor

Canzosi

Hectopat
Daha fazla  
Çok güçlü bir PC kullanmıyorum hatta bayağı kötü neyde ama meraktan yükledim oyun açıldıktan sonra yarışı başlata basıyorum yükleme ekranında bir yerden sonra oyundan atıyor ama ekrana geri dönüyorum kullandığım işlemci Intel(R) Core(tm) i3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz kullandığım ekran kartı ise AMD Radeon HD 6570.
Düzeltebilir miyim? Yoksa PC mi yetmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci yetersizliğinden olabilir.

Hata raporunu paylaşır mısınız?

Çok güçlü bir PC kullanmıyorum hatta bayağı kötü neyde ama meraktan yükledim oyun açıldıktan sonra yarışı başlata basıyorum yükleme ekranında bir yerden sonra oyundan atıyor ama ekrana geri dönüyorum kullandığım işlemci Intel(R) Core(tm) i3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz kullandığım ekran kartı ise AMD Radeon HD 6570.
Düzeltebilir miyim? Yoksa PC mi yetmiyor.
Çalışma önceliğini FH4 oyununa vermeyi deneyebilirsin. Ekstra olarak arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatmanı öneririm. Ayrıca oyun yüklenirken görev yöneticisi yardımıyla performans seçeneğinden işlemci kullanımı takip et.

İşlemci yetersizliğinden olabilir.

Hata raporunu paylaşır mısınız?
Hata raporu vermiyor direk atıyor ve oyun kapanmış oluyor zaten

Çalışma önceliğini FH4 oyununa vermeyi deneyebilirsin. Ekstra olarak arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatmanı öneririm. Ayrıca oyun yüklenirken Görev Yöneticisi yardımıyla performans seçeneğinden işlemci kullanımı takip et.

Çalışa önceliğini nasıl verebilirim hocam çok hakim değilim bu konulara.

Başka bir yöntem önereyim.

Grafik sürücülerini yeniden yükleyin:
1) Windows tuşuna + X tuşa basın
2) Aygıt Yöneticisi'ni açın
3) Ekran Bağdaştırıcılarını Genişletin
4) Ekran sürücünüze sağ tıklayın
5) Kaldırmayı seçin
6) Pencerelerin grafik sürücülerini yeniden yüklemesine izin vermek için bilgisayarı yeniden başlatın.
7) Oyunu yeniden başlatmayı deneyin.

Sürücüleri yeniden yüklemek işe yaramazsa, üreticinin web sitesinden başka bir sürüm indirmenizi öneririm. AMD veya NVIDIA'nız varsa. İşte bağlantıları:

https://www.amd.com/en/support

Yeni konular

Geri
Yukarı