Fiat Egea Sedan Lounge Plus 1.6 M. Jet 120 HP alınır mı?

Sciuga

Decapat
Arkadaşlar merhaba, bir süredir bir araba alma düşüncemiz var. Araştırdık ve 200 bin TL civarında başlıkta bahsettiğim araca karar kıldık. Bunun ile ilgili birkaç sorum olacak. Sadece bilgili kişiler yazarsa sevinirim. Bunu altını çizerek söyleyeceğim, sıfır almayı düşünüyoruz lütfen ikinci ellerden bahsetmeyin, teşekkürler.

1. Başlıktaki arabayı almak ne kadar mantıklı? Bu fiyatlara daha iyi dizel bir araç öneriyor musunuz?
2. Bu araç manuel, sonuna DCT eklediğimizde otomatik hali var. Özellikleri aynı bildiğim kadarıyla fiyatı da aynı şekilde. İstanbul gibi kalabalık bir yerde yaşamıyorum. Siz otomatik mi yoksa manuel mi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
10.000 Kilometre kadar İstanbul içi manuel ticari araç kullandım. Şöyle söyleyeyim; iş çıkışı trafiğinde sol ayağım artık titriyor ve uyuşuyordu. İşim gereği sabah, öğle ve akşam trafiğine sık sık girmem gerekiyordu. Manuel araç tam bir işkence yani. Durumunuz müsaitse 3-5 neyse fazlasını verip otomatik almak çok daha iyi olur.
O bütçede bir çok çeşit var. Ben de Egea almazdım açıkçası.
Alabileceğiniz bir kaç araç.
Polo 1.0 TSI 95 PS DSGComfortline179.900,00 TL
Birde Toyota Corolla var. Her haliyle Egea'dan daha kaliteli bir araç. Tabi bu söylediklerim benzinli araçlar. Benzin'den bu kadar gözünüz korkmasın. Egea'da kısıtlı kalmayın.

1.egea öneren hiç görmedim ve genelde yeni kasa Şahin diye söylenilir. O paraya gider 2016 1.6 Titanium temiz focus ya da golf alırdım. Leon da alınabilir. Ve de size bir sorum olacak bu araba neden ucuz diye düşündünüz mü 1.6 120 HP "0" araba 200.000 TL diyorsunuz. Diğer markaların 2014-2017 modelleri bu paralarda hatta daha pahalıyken bu neden ucuz?
egea geyik testi lastiklere çok yatıyor araba ani hareketlerde sıkıntı çıkartabilir.
2.imkanınız olduğu sürece otomatik vites tercih edin bir kez deneyin neden böyle dediğimi anlayacaksınız.

Arkadaşlar merhaba, bir süredir bir araba alma düşüncemiz var. Araştırdık ve 200 bin TL civarında başlıkta bahsettiğim araca karar kıldık. Bunun ile ilgili birkaç sorum olacak. Sadece bilgili kişiler yazarsa sevinirim. Bunu altını çizerek söyleyeceğim, sıfır almayı düşünüyoruz lütfen ikinci ellerden bahsetmeyin, teşekkürler.

1. Başlıktaki arabayı almak ne kadar mantıklı? Bu fiyatlara daha iyi dizel bir araç öneriyor musunuz?
2. Bu araç manuel, sonuna DCT eklediğimizde otomatik hali var. Özellikleri aynı bildiğim kadarıyla fiyatı da aynı şekilde. İstanbul gibi kalabalık bir yerde yaşamıyorum. Siz otomatik mi yoksa manuel mi önerirsiniz?

Egea'ya 200K verilmez be abi paraya yazık.

Geri
Yukarı