Fiat Egea urban manuel vs Hyundai accet Blue mode Plus otomatik

PrometheusR

Femtopat
Daha fazla  
Egea 1.3 multijet manuel vites vs Hyundai Accent blue 1.6 mode plus dizel otomatik ?
Siz bu iki araçtan hangisini seçerdiniz?
Konfor, yakıt tüketimi, yol tutuşu, teknoloji, masraf çıkarma durumu gibi değerleri ön planda tutarsanız sevinirim.
örnek : accent blue
egea

Son düzenleme:
Ayrıca hangi motor seçeneğine bakıyorsunuz? Mesela benzin+LPG için Blue ön plana çıkar. Dizel olanlar için Multijet Egea daha mantıklı. Masrafları birbirine yakın olur piyasada bolca bulunan araçlar bunlar.
Konfor tartışılır kullanan arkadaşlar cevap versin mesela ben Egea'yı çok konforlu bulmamıştım.

Son olarak büyükşehirde oturuyorsanız kesinlikle otomatik olanı derim.

Ayrıca hangi motor seçeneğine bakıyorsunuz? Mesela benzin+LPG için Blue ön plana çıkar. Dizel olanlar için Multijet Egea daha mantıklı. Masrafları birbirine yakın olur piyasada bolca bulunan araçlar bunlar.
Konfor tartışılır kullanan arkadaşlar cevap versin mesela ben Egea'yı çok konforlu bulmamıştım.

Son olarak büyükşehirde oturuyorsanız kesinlikle otomatik olanı derim.
1.3 manuel egea vs accent blue 1.6 dizel

1.3 manuel Egea vs accent Blue 1.6 dizel

Ben olsam Blue tercih ederdim. 1.6 Egea olsa belki düşünürdüm. Ama bence Blue otomatik olması sürüşte rahatlık sağlayacaktır.

Bir de bizim millet Hyundai Blue, era, elantra gibi (özellikle taksi için) tutulan araçları çok kullandıklarından piyasada fazlasıyla bulunmakta.

Ben 1.3 Fiorino kullanmıştım performası iyi değildi. Egea daha farklı olabilir bilemiyorum. 1.6 Multijet ve otomatik olanlarına bakın derdim o zaman Blue'ya denk olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı