Fiber alt yapıda en uygun ISS önerisi

Türkiye'de ping olarak en düşük değerleri aldıklarını söylüyor TurkNet firması. Fakat firma olarak kendilerini BTK, cimer gibi yerlere şikayet etmiş biri olarak tavsiye etmiyorum.

Aradığınızda muhatap bulabileceğiniz, teknik ekibi iyi olan herhangi bir firmada şansınızı deneyebilirsiniz. Çünkü ülkemizde internet erişimi ne yazık şans. Devlet ne yazık ki bu konulardan yeterince anlamıyor ya da müdahale etmiyor. Bu sebeple kullanıcıların şansına, firmaların insafına kalmış durumdayız.

Türkiye'de ping olarak en düşük değerleri aldıklarını söylüyor TurkNet firması. Fakat firma olarak kendilerini BTK, cimer gibi yerlere şikayet etmiş biri olarak tavsiye etmiyorum.

Aradığınızda muhatap bulabileceğiniz, teknik ekibi iyi olan herhangi bir firmada şansınızı deneyebilirsiniz. Çünkü ülkemizde internet erişimi ne yazık şans. Devlet ne yazık ki bu konulardan yeterince anlamıyor ya da müdahale etmiyor. Bu sebeple kullanıcıların şansına, firmaların insafına kalmış durumdayız.
Yanlız sorun şu ki doğuda hizmet alacam.

Türk Telekom altyapısı ile TürkNet Fiber kullanıyorum. Bir alt komşum ise Türk Telekom Fiber'e geçti. Ben Türkiye içinde ki sunucular da 2-4ms daha düşük alırken, o bu değerlerin üzerinde bir fark ile yüksek ping alıyor. Avrupa'da ki sunuculara ise 8-12ms daha düşük bir değer alırken, o bu referans değerlerinin üzerinde bir ping alıyor. Nasıl başarıyorlar bilmiyorum fakat; TürkNet ping konusunda Türk Telekom'dan daha iyi.

Türk Telekom altyapısı ile TurkNet fiber kullanıyorum. Bir alt komşum ise Türk Telekom Fiber'e geçti. Ben Türkiye içinde ki sunucular da 2-4ms daha düşük alırken, o bu değerlerin üzerinde bir fark ile yüksek ping alıyor. Avrupa'daki sunuculara ise 8-12ms daha düşük bir değer alırken, o bu referans değerlerinin üzerinde bir ping alıyor. Nasıl başarıyorlar bilmiyorum fakat; TurkNet ping konusunda Türk Telekom'dan daha iyi.
Yalnız sorun şu doğu Anadolu bölgesindeyim ve pingler fazla oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı