Çözüldü Fiber altyapı olmadan Fiber paket alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tuna Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'a yeni internet başvurusu yaptım, altyapı sorgulaması yapıldı ama bütün kampanyalarda ben Fiber'i gördüm. Benim bildiğim yaşadığım yerde altyapı yok ancak Fiber modem falan varmış, altyapı olmasa da fiber internetten yararlanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, en fazla VDSL olarak alabilirsiniz. Optik kablo ile alamazsınız. Doğrudur çoğu VDSL modem fiber destekliyor. Fakat altyapı yoksa, dediğim gibi VDSL olarak alabilirsiniz.
Hocam Türk Telekom'da sabah başvurdum ama başvurmamdan beri şu mesaji atıyorlar"degerli musterimiz, evde/iste internet hattinizin kontrol ve bilgilendirmeleri için sizi aradik, ulasamadik. Dilediginiz zaman bize 4441444'ten ulasabilirsiniz. B001" ama hiçbir arama yok müşteri hizmetlerini arıyorum annemin adına başvuru bakamayız diyorlar.

Her şeyi de sana soruyorum kusura bakma.
Önemli değil seve seve yardımcı olurum. Türk Telekom bu konuda hassas olmaya başlamış başvuru kimin üzerine ise arayıp onun görüşmesi daha iyi olur.

Geri
Yukarı