Fiber altyapı süreci nasıl işler?

@rodya1 evet normal internet alır gibi TT'den veya anlaşmalı firmalardan alacaksınız.

Sanırım fiber altyapının fiyatını mı ödeyeceğiz gibi sordunuz ama öyle değil siz sadece normal internetin parasını ödeyeceksiniz.

Fiber paketimiz var şu anda onu kullanabilir miyiz?

@rodya1 Gerekli testler tamamlandıktan sonra altyapının hazır olduğu sisteme girilecek ve satın alabileceksiniz.
Hocam selam. Bu test süreci ne kadar sürer? Benim bütün kablolamaları yaptılar. Bina içi kutuya ekler de yapıldı. Kutu aktif dğeil mi diye sordum, kontrol edip aktif durumda sinyal geliyor. Sadece satışa açılması lazım, 1-2 güne açılır dendi bana ama halen müşteri hizmetlerinde de satışta görünmüyor. Benim tahminim apartmandaki kutu 1 haftadan daha fazla süre önce aktif edilmişti. Yine müdürlüğe gideceğiz sanırım açılmazsa Ptesi Salı gibi. Kesin tarihi onlar da veremiyorlar gerçi nasıl iştir anlamadım.

Hocam selam. Bu test süreci ne kadar sürer? Benim bütün kablolamaları yaptılar. Bina içi kutuya ekler de yapıldı. Kutu aktif dğeil mi diye sordum, kontrol edip aktif durumda sinyal geliyor. Sadece satışa açılması lazım, 1-2 güne açılır dendi bana ama halen müşteri hizmetlerinde de satışta görünmüyor. Benim tahminim apartmandaki kutu 1 haftadan daha fazla süre önce aktif edilmişti. Yine müdürlüğe gideceğiz sanırım açılmazsa Ptesi Salı gibi. Kesin tarihi onlar da veremiyorlar gerçi nasıl iştir anlamadım.
Twitter @krc_ysf adlı hesaba DM atın sınavlarım başlıyor vs diye aktif olarak varsa abonelik hizmet numarası adresiniz ve iletişim numaranızı iletin olmaz ise mail adresi vereyim orası ile de iletişime geçin.

Twitter @krc_ysf adlı hesaba DM atın sınavlarım başlıyor vs diye aktif olarak varsa abonelik hizmet numarası adresiniz ve iletişim numaranızı iletin olmaz ise mail adresi vereyim orası ile de iletişime geçin.
Hocam valla inan şu sürece gelene kadar etmediğim şikayet, atmadığım mail, konuşmadığım mh kalmadı. Gördüğüm en etkili çözüm müdürlüğe gidip yetkili birimle görüşmek. Salı’ya kadar açılmazsa, gidip bir uğrayacağım sanırım.

Sokağa şu kutudan takılacak ve eve gelen beyaz fiber kabloyla, sokakta bulunan fiber lifleri ek yapılacak.

Eki Görüntüle 844735

Eki Görüntüle 844737

Sonrasında binaya bu kutu takılıp tekrardan ek yapılacak.

Eki Görüntüle 844743

Ardından daireye sarı kablolar çekilecek. Her iki ucuna sc jak takılacak. Satışa açılacak.

Yazdığım kadar basit olmuyor. Detaylı bilgi için müdürlüğe gidip yüz yüze görüşme yapmanız gerekli. Net tarihi onlar hariç kimse veremez.

Hocam tekrardan merhaba. Bugün mahallemize beyaz kutulardan takıldı. Tekrardan teşekkür ederi bu yazınız için. Aklımda soru oluştuğunda bakıp sorunu çözüyorum :)

Geri
Yukarı