Fiber altyapı var ama yok gözüküyor

Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'un sitesinden altyapı sorguladığım zaman fiber kullanabileceğimi söylüyor. Müşteri hizmetlerini arayınca altyapı olduğunu ama aktifleşmediğini söylediler bu yüzden gidip bir şubeye yazılı şekilde başvurmamız gerektiğini söylediler. Bir ay kadar önce fotoğraftaki siyah kutuyu taktılar, bugün apartmana bir ekip geldi be her dairenin önüne kablo çekti. Bunun fiber olduğunu düşünüyorum hala Türk Telekom merkezine gidip başvurmama gerek var mı? Şimdi ne yapmalıyım?

WhatsApp Image 2020-12-13 at 00.34.37.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-06 at 16.43.22.jpeg

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'un sitesinden altyapı sorguladığım zaman fiber kullanabileceğimi söylüyor. Müşteri hizmetlerini arayınca altyapı olduğunu ama aktifleşmediğini söylediler bu yüzden gidip bir şubeye yazılı şekilde başvurmamız gerektiğini söylediler. Bir ay kadar önce fotoğraftaki siyah kutuyu taktılar, bugün apartmana bir ekip geldi be her dairenin önüne kablo çekti. Bunun fiber olduğunu düşünüyorum hala Türk Telekom merkezine gidip başvurmama gerek var mı? Şimdi ne yapmalıyım?

@Ulunay @Tortue.

Dairelere bağlanan fiber kablolar daha birleşmemiş. Turknet üzerinde sorgulama yaptığınızda fiber gözüküyor mu? Eğer gözüküyorsa başvurun. Gelen kurulum ekipleri işlemleri tamamlayacaktır. Eğer bir sorun olursa buraya yazarsınız.

Eki Görüntüle 819949

Eki Görüntüle 819951

Şu adresten altyapıyı sorgulayıp SS atabilir misiniz?

Geri
Yukarı