Fiber altyapı var ama yok gözüküyor

liberalkarınca

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir eve taşındık bina sıfır. Bina kapısının yanında TT fiber kutusu var hatta daire içinde de kablo falan var ama sorguladığımda altyapınız yok yazıyor sebebi nedir?

Hatta kutu aynen böyle.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-22-23-38-32-981_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-01-22-23-38-32-981_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetleri sistem bazlı bilgi verir. Altyapı sisteme girilmediği için müşteri hizmetleri altyapıyı göremez. Net bilgi istiyorsanız, TT müdürlüğündeki planlama ve erişim birimi ile görüşüp çalışmaların hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizde de aynı fiber geldi o fiber kutusu değil yani evet fiber ama o çıkan siyah kablo binaya girecek ve kutu olacak o mahalleye dağıtmak için olan fiber bina içi kutu olması gerek diye biliyorum çünkü bizde de bundan var sonradan binaya giriyor orada da kutu kutu olmayabilir binanızda.

Bizde de aynı fiber geldi o fiber kutusu değil yani evet fiber ama o çıkan siyah kablo binaya girecek ve kutu olacak o mahalleye dağıtmak için olan fiber bina içi kutu olması gerek diye biliyorum çünkü bizde de bundan var sonradan binaya giriyor orada da kutu kutu olmayabilir binanızda.
Ama daire içinde de fiber kablosu var

Dosya Ekleri

• IMG_20230123_115435.jpg
    IMG_20230123_115435.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı