Fiber internette oyunlarda 100-300 arası ping oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LuHuLu

Centipat
Arkadaşlar merhaba,
Evimde fiber internet var, fakat nedense oyunlarda ping sıkıntısı çekiyorum 90'nın altına inmiyor. Kablosuz bağlanıyorum, Ethernet kablosu alacak param yok.
2.4 GHz ve 5 GHz'de de aynı sıkıntı mevcut. Gerekebileceğini düşündüğüm bütün resimleri ekledim. Teşekkürler şimdiden.
5 GHz'de hız testi:

1658424971521.png

2.4 GHz:

1658425378060.png

Wi-Fi ayarları 1:

1658425830727.png

2:

1658425848801.png

Atmam gereken başka bir şey varsa atabilirim, belirtin.

Masaüstü kullanıp, USB bağdaştırıcı ile alıyorsan normal olabilir.

Letgo'ya gir. İkinci elden şehir içi teslim olarak ethernet kablo alabilirsin.

Arkadaşlar bir daha altını çizeyim ethernet alamam, çeşitli nedenlerim var alamam işte bu kadar basit. Ethernet kablosu almak ve internet sağlayıcı değiştirmek dışında başka bir öneriniz varsa yalvarırım yazın.

İnternet sağlayıcımı değiştiremem, ev babamın evi ben sadece 1-2 yıl misafirim. Yine de buyurun, sonuç:

Eki Görüntüle 1458924

VDSL ile zaten sorun yaşardınız.

Arkadaşlar bir daha altını çizeyim Ethernet alamam, çeşitli nedenlerim var alamam işte bu kadar basit. Ethernet kablosu almak ve internet sağlayıcı değiştirmek dışında başka bir öneriniz varsa yalvarırım yazın.

Büyü yap. Ne bilelim biz? Kablonet ping sorunlu bir sağlayıcı, GigaFiber olmadığı için TurkNet zaten değmez, üstelik Ethernet almadığın için çözüm yok. Büyü yaparsan halledebilirsin.

Büyü yap. Ne bilelim biz? Kablonet ping sorunlu bir sağlayıcı, GigaFiber olmadığı için TurkNet zaten değmez, üstelik Ethernet almadığın için çözüm yok. Büyü yaparsan halledebilirsin.
Bilmiyorsan bilmiyorum de geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir daha altını çizeyim ethernet alamam, çeşitli nedenlerim var alamam işte bu kadar basit. Ethernet kablosu almak ve internet sağlayıcı değiştirmek dışında başka bir öneriniz varsa yalvarırım yazın.
O zaman pingli oynarsın. Başka önerimiz yok.

Bilmiyorsan bilmiyorum de geç.
Artistlik etme burada millete. Yürü git işine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı