Fiber kutusu geldikten sonra dairelere OBK çekilip aktif olması ne kadar sürer?

durum güncellemesi: ttnet tarafından sms geldı basvurunuz tamamlanmıştır diye ve altyapı sorgulaması yaptıgımda göknette gpon var gözüküyor ama yeşil degil diger sitelerde hala vdsl şimdi arasam geçiş yapabilir miyim?
Göknet nedendir bilmem hep böyle aceleci davranıyor. Daha önce de forumlarda çokça rastladım. Altyapı aktif edilmemesine rağmen aktifmiş gibi gösteriyor.

Diğer sitelerde hâlâ VDSL görünüyorsa muhtemelen henüz aktif edilmemiştir. Hepsinde birden fiber göründüğünde harekete geçmeniz daha mantıklı olur.
Aşağıya linkini bıraktığım adresten de bir altyapı sorgulaması yapabilir misiniz?

Göknet nedendir bilmem hep böyle aceleci davranıyor. Daha önce de forumlarda çokça rastladım. Altyapı aktif edilmemesine rağmen aktifmiş gibi gösteriyor.

Diğer sitelerde hâlâ VDSL görünüyorsa muhtemelen henüz aktif edilmemiştir. Hepsinde birden fiber göründüğünde harekete geçmeniz daha mantıklı olur.
Aşağıya linkini bıraktığım adresten de bir altyapı sorgulaması yapabilir misiniz?
maalesef orada da vdsl gözüküyor.Şimdi müşteri hizmetlerini aradım vdsl bulunmakta dedi herhalde birkaç güne aktif edilir diğer sitelerde de

maalesef orada da vdsl gözüküyor.Şimdi müşteri hizmetlerini aradım vdsl bulunmakta dedi herhalde birkaç güne aktif edilir diğer sitelerde de
Aynen bir süre sonra aktif edilir. Birkaç farklı siteden altyapı sorgulaması yapmaya devam edin. Hepsinde fiber göründüğünde aktif edilmiş demektir.

Güncelleme : 5 Nisan itibariyle tüm sitelerde fiber aktif olarak gözüktü ve satışa açıldı başvuruyu yaptım kurulumu bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı