Fiber kutusu olmasına rağmen kullanamamak

rico

Kilopat
Daha fazla  
Binamızın tam önünde TT fiber kutusu var (Galiba ekteki fotoğrafa fiber kutusu deniliyor.), üstünde de Türk Telekom fiber yazıyor, hatta GIBIR'den altyapı sorgulattığımda fibere 13 metre yazıyor fakat fiber kullanamıyorum. Bunun için binanın içine de mi fiber kutusu döşenmesi gerekiyor? Ne kadarlık bir ücret ödüyoruz bunun için bilen var mı?

Dosya Ekleri

• b96b774482c3e7a9e32ffb3c073f6e46.jpg
    b96b774482c3e7a9e32ffb3c073f6e46.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 61
@B 52 Stratofortress VDSL de yeter hocam 0.60 KB ile up'luyorum..
@Orion Nebula @237683 Hocam imza, müdürlüğe gitmek falan sıkıntı değil de tamamı ne kadara patlar binada oturanlara?
Patlamaz. Bu Türk Telekom'un tekelinde olduğu için altyapıyı kendileri ücretsiz döşüyor. Ben bundan 5 sene önce uğraşmıştım bunun için. Her hafta TT Müdürlüğüne giderdim altyapı için. 4-5 ay sonra hallettiler.

Tip-7 Saha dolabı bu sanırım, VDSL alabilirsin eğer port varsa. 13 Metre ise Fibere gerek yok zaten 100 Mbps çok rahat alırsın. Binada internet alt yapısı varsa elbette. Netspeed - Limitsiz Mutluluk
Port neyin portu hocam? Uzağım da bu konuya. Bir de VDSL çektirmek aynı fiber gibi uğraştırıyor mu yoksa daha kısa sürede hallolan bir şey mi?

Geri
Yukarı