Fiber mi geliyor?

Hocam benimde yeni kestiler internetimi sokakta yok muhtemelen port aktarımı yapıyorlar herhalde. İnşallah daha öncesinde olduğu gibi port yok bahanesiyle adsl kullandırtmazlar bize. Türknet destek arıza kaydında internetin 25 inde geleceğini yazmış. Acaba bu eksik günlerin parasını düşerlermi faturadan? Bu arada hocam sizde internet durumu aynımı yoksa geldi mi?
Benim de aynı durum port aktarma aşamasındayız hocam.Türknet kullanamadığın günleri faturadan düşüyor.Destek kaydı açarsınız hemen hallederler.

Hocam benim de yeni kestiler internetimi sokakta yok muhtemelen port aktarımı yapıyorlar herhalde. İnşallah daha öncesinde olduğu gibi port yok bahanesiyle ADSL kullandırtmazlar bize. TurkNet destek arıza kaydında internetin 25'inde geleceğini yazmış. Acaba bu eksik günlerin parasını düşerler mi faturadan? Bu arada hocam sizde internet durumu aynımı yoksa geldi mi?

Eğer TurkNet kullanıyorsanız Yapa'dan VAE'ye geçmek istiyorsanız TurkNet size baştan hat tanımlıyor ve aktarma süreci başlıyor Türk Telekom tarafından port onayı bekliyorlar port onayı geldiği zaman Türk Telekom eve gelip ankastre kutusuna etiket koyup yeni hat çekip gidiyorlar sonrası TurkNet'e kalmış bir şey randevu için atanmayı bekliyorum bakalım ne zaman arayacaklar.
Pazartesi gününe randevu aldılar.

Son düzenleme:
Eğer TurkNet kullanıyorsanız Yapa'dan VAE'ye geçmek istiyorsanız TurkNet size baştan hat tanımlıyor ve aktarma süreci başlıyor Türk Telekom tarafından port onayı bekliyorlar port onayı geldiği zaman Türk Telekom eve gelip ankastre kutusuna etiket koyup yeni hat çekip gidiyorlar sonrası TurkNet'e kalmış bir şey randevu için atanmayı bekliyorum bakalım ne zaman arayacaklar.
Pazartesi gününe randevu aldılar.
Hocam YAPA için santralden doğrudan bakır kablo mu geliyor yoksa saha dolabında yeni bir port mu veriyorlar?

Geri
Yukarı