Fidye virüsü bulaştı

LeXt

Picopat
Daha fazla  
Discord üzerinden arkadaşımdan bir link aldım ve maalesef dalgınlığıma denk gelerek uzantısına bile bakmadan tıkladım ve bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı. 300 dolar istiyor mail üzerinden ulaştı bana bilgisayarımda önemli bir dosya yok. Format mı atsam yoksa başka bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord üzerinden arkadaşımdan bir link aldım ve maalesef dalgınlığıma denk gelerek uzantısına bile bakmadan tıkladım ve bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı. 300 dolar istiyor mail üzerinden ulaştı bana bilgisayarımda önemli bir dosya yok. Format mı atsam yoksa başka bir çözümü var mıdır?

Format at gitsin. Tüm şifreleri değiş. İstisnasız tüm şifreleri.

Sülalesine kadar sövün sonra garip videolar atın her tür video sonra dalga geçip formatlayın

İlk önce tüm hesap şifrelerinizi değiştikten sonra 2. planı uygularsanız daha garanti olur açıkçası.

O senin arkadaşın değil. Neyse, ban yiyebilirim ama bunu yapın;
bütün sülalesine küfür edin, rahatsız edici videolar atın, ve engelleyip yeni bir Discord hesabı açın
sonra format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı