Çözüldü Fifa 15 Çalışmayı Durdurdu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Verdiğiniz 14.7 Beta linke tıklayınca bu sayfaya yönlendiriyor. Download Not Complete

Burdan indirsem sorun olur mu?
Desktop

Windows 8.1 kurdum. Repair game yaptım . Yine çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

14.7 beta driveri kurdum. Sonuç hüsran yine aynı hata... Biz bu oyunu oynayamayacağız galiba? Var mı başka fikri olan arkadaş?

Fifa 15 update yaptım sonra repair yaptım .Tamir bittikten sonra . İnstall kısmında bu hatayı verdi.

qweqweq.png

Sorun çözüldü arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 kurdum yine çalışmadı. Bilgisayar tamircisine götürdü kasayı orada çalıştı. Meğerse joystick yüzünden hata veriyormuş. Biz yazılımsal hata ararken hata donanımsal çıktı. Pridge marka kol takılı iken çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Çıkarınca bu joysticki normal hatasız giriş yapabiliyoruz.

Dün arkadaşlarla toplandık maç oynamak için. 3 tanae joystick takılıydı. Dördüncü joystiki takınca çalışmayı durdurdu veriyor işin enteresan yanı hepsi aynı marka joystick. Tastech marka. Diğer üçünü tanıyor ama dördüncüye izin vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı