Soslu makarna fitness diyetine uygun mudur?

yorgunbiri

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, diyet ve spor la beraber kilo vermeye çalışıyorum bugün kardeşim gigi hadid denen makarnayı yapmış bende pişmiş halinden 275 gram yedim ve yanına çiğ köfte lavasina sarılmış 2 tane bol yeşillikler 200 gram tavuklu dürüm yedim ama hepsini kendim yaptım bir de salça yemek sıkıntı çıkarıŕmi veya içe tea falan içmek? Bilgisi olan varsa beni de bilgilendirsin kara cahil yapıyorum gibi geliyor bana umarım bunlar ödem yapmaz 180 96 kiloyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her gün aynı şeyi yapmadığın müddetçe sıkıntı yok haftada 1 defa kaçamak yapmak iyidir. Soruna gelirsekde kilo vermeye çalıştığın için evet dürüm, makarna vs. yememen lazım. Soğuk çayda tüketmemeni öneririm kalorisi az gibi gözüküyor fakat içerisinde şeker bombası var.

Her gün aynı şeyi yapmadığın müddetçe sıkıntı yok haftada 1 defa kaçamak yapmak iyidir. Soruna gelirsekde kilo vermeye çalıştığın için evet dürüm, makarna vs. yememen lazım. Soğuk çayda tüketmemeni öneririm kalorisi az gibi gözüküyor fakat içerisinde şeker bombası var.

Mesela şekeri fazla tüketmek neye sebep olur çay ve kahveyi şekersiz içemiyorum çünkü.

Mesela şekeri fazla tüketmek neye sebep olur çay ve kahveyi şekersiz içemiyorum çünkü.
İnsülin direncini arttırıyor bu da vücutta yağlanmaya ve kilo vermede zorlanmaya sebep oluyor. Açlık hissini oluşturuyor sürekli yemek yeme isteği doğuyor. Eğer kahve ve çayı şekersiz içemiyorsan yapay tatlandırıcı tabletlerden kullanabilirsin. Yapay şeker olduğu için normal sofra şekerinin zararlarını barındırmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı