FIFA 19 60 FPS'de Kasma Hissi

Yusuf Günal

Kilopat
Daha fazla  
öncelikle Windows 10 Update olduktan sonra FIFA 19 kasmaya başladı daha önceden oyun içinde 60 ana menüde 30 FPS alıyordum ve takılma ve kasma yoktu ancak Windows kendini Update ettikten sonra FIFA 19 oyuna girdiğimde 60 FPS almasına rağmen görüntü çok kasıyor ve takılıyor oynanmıyor çözümünü bir türlü bulamadım yardım ederseniz sevinirim not: Oyun torrent

• Sistemim: ASUS K556UQ-K dizüstü bilgisayar
  • Ekran kartı: NVIDIA GT940MX 2 GB DDR5
  • İşlemci: Intel Core I5-7200U 2.5 GHz turbo 3.1
  • RAM: 12 GB DDR4
  • Harddisk: 1 TB 5400RPM

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 19'u genelde konsoldan oynarım ancak masaüstü bilgisayarımda da bulunur ve bu tarz bir problemle daha önce karşılaşmıştım.
Nvidia'nın 419 sürümünü kurduğumda yaşamıştım bu sorunu. 387 Sürümüne geri döndüğümde menüde tekrar 75 FPS ve oyun içinde de 60 FPS sabit almaya başlamıştım.

Tavsiyem öncelikle FifaConfig uygulaması ile oyun ayarlarından DirectX sürümünü değiştirerek denemeniz. Çözülmezse son çare daha önceki bir sürücüyü kurmanız. Ancak bu diğer oyunlarda da problemler yaratabilir aklınızda bulunsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı